Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot Partner ) Partner 2.0Hdi gaśnie przy dojeżdzaniu do skrzyżowania



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot Partner ) Silnik Diesel-układ chlodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawel_r1

Czytelnik



Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sochaczew
Posiadane auto: Peugeot Partner 2.0Hdi 99r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 25 Lis 2015, 14:18
Temat postu:

Partner 2.0Hdi gaśnie przy dojeżdzaniu do skrzyżowania


Witam
Posiadam Partnera 2.0Hdi 99r. Od samego początku borykam się z problemem przygasania auta co staje się coraz bardziej irytujące. Podczas odpalania auta bez korzystania z pedału gazu auto zapala i gaśnie tak jakby obroty były zbyt niskie. Po chwili znów zapala i po przytrzymaniu pedału gazu tak na 1,5tys obrotów z 20 sekund auto zaczyna utrzymywać obroty w skali 900/800. Bardzo często też gdy dojeżdżamy do skrzyżowania i mocniej do-hamuje auto potrafi zgasnąć. Problem oczywiście pogłębia się gdy na dworze zaczynają spadać temperatury poniżej 0. Latem zmieniany był filtr paliwa.
Świece żarowe były zmieniane 2 lata temu (wszystkie). Wczoraj gdy auto miało już dość ciężko odpalić sprawdziłem po kolei świece żarowe czyli odkręcałem przewody z poszczególnych świeć i sprawdzałem czy jest przez nie przejście i czy któraś już czasem się nie przepaliła. Wszystkie wyglądają na sprawne. Mam interfejs eln327 ale nie jest on kompatybilny z partnerem. Potrzebuje jakiś wskazówek gdzie szukać przyczyny bo nie chce prowadzać po mechanikach bo nie mam żadnego znajomego w okolicy.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Sro 25 Lis 2015, 16:48
Temat postu:

Re: ( Peugeot Partner ) Partner 2.0Hdi gaśnie przy dojeżdzaniu do skrzyżowania


Witaj na forum.
Musisz najpierw podjechać do mechanika aby chociaż połączyć się z komputerem jakie błędy wykazał komputer, do tego czasu sprawdź czy olej nie przybywa w silniku, bez tego trudno jest stwierdzić co jest przyczyną gaśnięcia silnika.
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot Partner ) Silnik Diesel-układ chlodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot Partner »

Opinie o samochodach Peugeot Partner - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot Partner ) Silnik Diesel-układ chlodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


Peugeot1007

8 888

2005r.

177 000 km

wielkopolskie

Peugeot208

56 990

2021r.

21 047 km

pomorskie

Peugeot3008

36 900

2012r.

145 060 km

warmińsko-mazurskie

Peugeot307 SW

12 900

2007r.

182 000 km

lubelskie

Peugeot108

29 990

2015r.

54 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System