Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 308 ) Byle nie francuz !!!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 308 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fergul 11

Stały Bywalec



Dołączył: 13 Gru 2015
Posty: 103
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ennis
Posiadane auto: Qashqai,I40,SLK,BMW F800ST
Piwa: 9/3
Wysłany: Sob 02 Sty 2016, 04:29
Temat postu:

Byle nie francuz !!!


Cześć Wam Smile

Tak jak w temacie "Byle nie Francuz" i taka zasada przyświecała mi odkąd mam prawko , to też zawsze były Japończyki Toyota , Mazda , teraz Mitsubishi żony i Qashqai mój , ale córuś zdała testy i może jeździć więc zacząłem poszukiwać dla niej autka .
Jak łatwo sie domysleć szukałem Japończyka , ale jej sie nie podobały te wozidełka nawet sie postawiła i powiedziała "to już lepiej kup mi Multiplę Smile
I pokazała mi Peugeota !!! no mało mnie szlag nie trafił , ja taki zatwardziały anty "F" i Peugeot ?!
No nie będę się rozwodził nad tym ile się gryzłem z myślami , ile razy trzymałem się za serce ,ale stanęło na tym że jest w rodzinie kolejny wózek tym razem na "F" napędzany żabami Smile tzn benzyną czyli 308 1.4pb czerwona , no taka ceglano czerwona .
Ale jak zawsze muszę troche doposażyć swoje pojazdy i teraz też ,dokupuje do auta 2Din stacje mulimedialną dedykowaną , system 360* czyli 4 kamerki do łatwiejszego parkowania i zastanawiam sie nad TPSM , ale to zawsze można podpiąć w 5 minut .

I najważniejsze -
Bardzo podoba mi sie ten Peugeocik , jak byłem zdeklarowanym przeciwnikiem tak przyznam że uwielbiam nim jeździć , czasami podprowadzam go córce żeby do sklepu skoczyć ( specjalnie jadę na drugi koniec miasta ) Smile
a jak trzeba gdzieś pojechać rodzinnie to pod pretekstem szlifowania umiejetności wykorzystuje swe dziecie i ona nas wozi tzn zone i mnie , a wtedy moge %%%poćwiczyć piwo lub dwa Smile
Powrót do góry
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
Wysłany: Sob 02 Sty 2016, 09:26
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) Byle nie francuz !!!


Nie są takie złe. Przez pewien czas użytkowałem 307sw 1.6 hdi po lifcie i byłem zadowolony. Zadnych belek skrętnych, sprzęgło wytrzymało ponad 200000 i nadal chodziło, turbo nie ruszane. Poleciała jedynie chłodnica bo załatwił ją kamień.
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
milejow

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 6209
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mętów pod Lublinem
Posiadane auto: A sprzedałem wszystko wpi.....zdu!
Piwa: 426/11
Wysłany: Sob 02 Sty 2016, 22:31
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) Byle nie francuz !!!


Identyczne nastawienie było w moim przypadku do gazowni Very Happy
Powrót do góry
Bob36

Czytelnik



Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Peugot 308 GTI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Paź 2016, 22:15
Temat postu:

Re: Byle nie francuz !!!


Fergul 11 napisał:
Cześć Wam Smile

Tak jak w temacie "Byle nie Francuz" i taka zasada przyświecała mi odkąd mam prawko , to też zawsze były Japończyki Toyota , Mazda , teraz Mitsubishi żony i Qashqai mój , ale córuś zdała testy i może jeździć więc zacząłem poszukiwać dla niej autka .
Jak łatwo sie domysleć szukałem Japończyka , ale jej sie nie podobały te wozidełka nawet sie postawiła i powiedziała "to już lepiej kup mi Multiplę Smile
I pokazała mi Peugeota !!! no mało mnie szlag nie trafił , ja taki zatwardziały anty "F" i Peugeot ?!
No nie będę się rozwodził nad tym ile się gryzłem z myślami , ile razy trzymałem się za serce ,ale stanęło na tym że jest w rodzinie kolejny wózek tym razem na "F" napędzany żabami Smile tzn benzyną czyli 308 1.4pb czerwona , no taka ceglano czerwona .
Ale jak zawsze muszę troche doposażyć swoje pojazdy i teraz też ,dokupuje do auta 2Din stacje mulimedialną dedykowaną , system 360* czyli 4 kamerki do łatwiejszego parkowania i zastanawiam sie nad TPSM , ale to zawsze można podpiąć w 5 minut .

I najważniejsze -
Bardzo podoba mi sie ten Peugeocik , jak byłem zdeklarowanym przeciwnikiem tak przyznam że uwielbiam nim jeździć , czasami podprowadzam go córce żeby do sklepu skoczyć ( specjalnie jadę na drugi koniec miasta ) Smile
a jak trzeba gdzieś pojechać rodzinnie to pod pretekstem szlifowania umiejetności wykorzystuje swe dziecie i ona nas wozi tzn zone i mnie , a wtedy moge %%%poćwiczyć piwo lub dwa Smile

Witam miałem podobnie cały czas latał em grupą vag ostatnie 3 auta to golf 5 1.9tdi ,golf 2.0tdi i vw cc 2.0tdi dsg ,a tu nagle przesiadłem się na peugeot308gti, zakochałem się w nim i tak pewnie zostane z nim jakiś czas ,pozdrawiam.
Powrót do góry
sky83

Debiutant



Dołączył: 24 Lis 2016
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: '09 308 SW 1,6 HDI 90KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 24 Lis 2016, 09:50
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) Byle nie francuz !!!


Ja również przesiadłem się na Peugeota z Hondy Accord (rocznik 1999). Największą zaletą jest brak korozji w Peugeocie.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 24 Lis 2016, 09:50
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
magdaboom

Auto Maniak



Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 1293
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Citroen Xsara 2.0 HDI. 110 KM, Berlingo 2.0 HDI, 307 2.0 HDI, C5 1.6HDI 110KM
Piwa: 128/23
Wysłany: Wto 27 Mar 2018, 19:03
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) Byle nie francuz !!!


Największą radochę dają Diesle HDI, spalanie, kultura pracy i cisza więc jeszcze do końca peugeota nie odkryłeś Smile
_________________
Pomagam więc Stawiasz Piwo!
Powrót do góry
SQ5OMO

Stały Bywalec



Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 248
Skąd jesteś (miejscowość / region): MARKI
Posiadane auto: PEUGEOT 407
Piwa: 12/8
Wysłany: Wto 27 Mar 2018, 19:34
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) Byle nie francuz !!!


Kiedyś też tak plułem na F aż w końcu na mnie trafiło - kupiłem Puga407 - wielu pseudo mechaników odradzało mi - a to a tamto - na razie przejechałem nim 65000 km i nic z autem złego się nie dzieje - normalne sprawy jak przy aucie - płyny oleje... Najważniejsze by nie oceniać zanim się nie ma Smile
pozdrawiam autora postu i życzę dalszego czerpania radości z jazdy ....nie koniecznei za kierownicą Smile
Powrót do góry
Zdzichoo

Czytelnik



Dołączył: 23 Cze 2022
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Luboń - Wielkopolska
Posiadane auto: Peugeot 308 SW BlueHDI 1.6 po 2013r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 23 Cze 2022, 19:17
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) Byle nie francuz !!!


Witajcie,
Nie inaczej było w moim przypadku. Wiem, temat stary jak świat - "byle nie Francuz" Smile Był Ford Focus. Kia, wcześniej Fiat . Aż wsiadłem do nowego "Peżocika" 308 SW. Turbodiesel. Pierwsze pytanie - po co przepłacać za Forda, skoro silnik jest brany od PSA? Praktycznie ten sam.
Wygodne, ciche auto. Ma już pięć lat i jeździ dalej. Zdanie mam jak najbardziej pozytywne o tej marce, innych modeli nie znam, 308 po 2014 roku jak najbardziej auto w dechę. Szczególnie spalanie na trasie Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 308 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 308 »

Opinie o samochodach Peugeot 308 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 308 ) Oceń swoje auto

20) Witam »

Peugeot107

10 900

2009r.

258 000 km

mazowieckie

Peugeot207 SW

15 900

2009r.

174 103 km

łódzkie

Peugeot3008

32 000

2012r.

199 500 km

śląskie

Peugeot208

26 900

2016r.

149 900 km

małopolskie

Peugeot301

30 900

2017r.

139 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System