Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 308 ) Nowy 308, problem z tylnym zawieszeniem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 308 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ghetto.pimp

Czytelnik



Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Irlandia
Posiadane auto: 2017 peugeot 308 1.2 auto
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Gru 2017, 21:21
Temat postu:

Nowy 308, problem z tylnym zawieszeniem


Witam wszystkich, jestem tutaj nowy, a na forum sprowadza nie domniemany problem z nowym peugeotem 308 hatchback 1.2 automat kupiony w lutym, także przed liftem.

Największy problem, o którym wolę najpierw porozmawiać tutaj na forum niż z 'odbieraczką telefonów' za biurkiem w salonie, to tylne zawieszenie. Auto skacze na namjniejszych nierównościach, takie uczucie jakby fotel uskakiwał mi w bok spod tylka po najechaniu na najmniejszą szparę w drodze. Potem koła łapią przyczepność i szarpie mną w drugą stronę. Jest to nieprzyjemne, nie wspominając że wydaje się niebezpieczne. Czy to normalne w tym modelu???

Druga sprawa, ale właściwie w tej chwili nieistotna, to wibracje. Wibracje wibracje wibracje... Najgorzej przy tzw creep, czyli puszczeniu hamulca gdy auto wolno się toczy. Wiem że silnik ma trzy cylindry, ale przesiadłem się z 15-to letniej vectry c (2.2. benzyna automat) i gdyby takie hece z wibracjami albo zawieszeniem się tam pojawiły, bezzwłocznie dzwoniłbym po lawete. Myślałem że 15 lat różnicy w motoryzacji załatwi pewne problemy. Czy to normalne w tym modelu???

Na necie i na jutubie nikt z recenzentów (a obejżałem i przeczytałem wszystko po angielsku i polsku) nawet nie zająknął się na te tematy, także chyba u nich tak nie było. Auto roku, silnik roku- ciekawe.



Edit: Ogłoszenia parafialne 1. Nie brałem jazdy próbnej bo w głupim kraju gdzie mieszkam mieli tylko dizle w manualu 2. Auto jest w leasingu, więc teoretycznie nie moje, więc powyższe wady średnio mnie bolą. 3. Nie było wyboru wsród innych marek, bo w głupim kraju w którym mieszkam są tylko diesle w manualu, wersji benzynowych nie ma, a automaty tylko z najdroższymi wersjami. A ja chciałem przystępną cenowo wersję z szybką benzyną i prawdziwym automatem- był tylko peugeot.
Powrót do góry
magdaboom

Auto Maniak



Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 1293
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Citroen Xsara 2.0 HDI. 110 KM, Berlingo 2.0 HDI, 307 2.0 HDI, C5 1.6HDI 110KM
Piwa: 128/23
Wysłany: Czw 21 Gru 2017, 20:22
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) Nowy 308, problem z tylnym zawieszeniem


skoro auto skacze i wibruje to na pewno nie jest normalne więc jedź na stację kontroli pojazdów i niech sprawdzą zawieszenie i amorki, poduszki pod silnikiem. daj komuś niech się przejedzie i potwierdzi twoje słowa. nowe auto ma jeździć nie skakać. jakie masz opony i jakie ciśnienie w nich?
_________________
Pomagam więc Stawiasz Piwo!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 308 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 308 »

Opinie o samochodach Peugeot 308 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 308 ) Porady, problemy techniczne


Peugeot508 SW

23 990

2012r.

248 000 km

wielkopolskie

Peugeot208

45 990

2017r.

51 000 km

śląskie

Peugeot108

39 900

2018r.

17 000 km

wielkopolskie

Peugeot2008

86 900

2020r.

55 000 km

wielkopolskie

Peugeot308 SW

69 850

2019r.

94 800 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System