Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 508 ) 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy delikatnie szarpie


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janek516

Czytelnik



Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: 508 1.6 tph
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 30 Lis 2017, 21:43
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy delikatnie szarpie


Powód może byc prosty szarpania silnika. Moja 508 nie posiada filtra paliwa. Pewnego dnia codziennego szarpania postanowiłem go wymieni, okazało sie ze Peugeot sprowadzany z Francji nie posiada owego filtra. Otworzyłem pope w baku spuscilem paliwo z wezyka zailajacego w ktorym bylo jescze cisnienie i z tym samym syf wyleciał na szmatke. Teraz jestem szczesliwym posiadaczem 1.6 thp. jesli ktoś chce w latwy sposób i tani sprawdzi co sie dzieje. Prosze kupic sobie adapter blutu na OBD 2. I wgrac aplikacje gdzie pokazane jest cisnienie paliwa na listwie wtrysków. normalnie powinno utrzymywać sie 50 bar, czyli 5000 kpaskala, jesli spada ponizej 1200 kilopaskala to zaczyna szarpac. Jesli tak jest to wymienic filtr paliwa poniewaz peugoty na rynek wschodni je posiadają.
Powrót do góry
Zielak80

Debiutant



Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Z Miasta
Posiadane auto: 1.6 THP
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 05 Gru 2017, 00:56
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy delikatnie szarpie


korabik napisał:
Cytat:
Jestem wstępnie umówiony na czyszczenie zaworów w Ząbkach.


Napisz po wszystkim


Z radości że już problem minął zapomniałem napisać o tym Very Happy

Jestem po czyszczeniu kanałów i zaworów ssących w Ząbkach http://www.czyszczeniezaworow.pl
Problem zniknął!!!! Very Happy Radość z jazdy wróciła! Jeszcze nie sprawdzałem jak ze spalaniem czy spadło ale to teraz mało ważne. Jestem mega zadowolony! I jeszcze jedno, za namową mati024 sprawdziłem auto na hamowni i przed czyszczeniem wyszło 143.8KM i 230Nm a po czyszczeniu 164.6KM i 257.8Nm!!! Polecam usługę w 200%
Powrót do góry
mati024

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 207
Skąd jesteś (miejscowość / region): Cieszyn-Śląskie
Posiadane auto: Był 407 sw 2.0 HDI 136km, Peugeot 508sw 1,6 THP 156KM 2011 jest OCTAVIA 3 L&K, 2.0 TDI 2015r.
Piwa: 3/0
Wysłany: Wto 05 Gru 2017, 12:09
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy delikatnie szarpie


Zielak80 napisał:
korabik napisał:
Cytat:
Jestem wstępnie umówiony na czyszczenie zaworów w Ząbkach.


Napisz po wszystkim


Z radości że już problem minął zapomniałem napisać o tym Very Happy

Jestem po czyszczeniu kanałów i zaworów ssących w Ząbkach http://www.czyszczeniezaworow.pl
Problem zniknął!!!! Very Happy Radość z jazdy wróciła! Jeszcze nie sprawdzałem jak ze spalaniem czy spadło ale to teraz mało ważne. Jestem mega zadowolony! I jeszcze jedno, za namową mati024 sprawdziłem auto na hamowni i przed czyszczeniem wyszło 143.8KM i 230Nm a po czyszczeniu 164.6KM i 257.8Nm!!! Polecam usługę w 200%

No to świetnie że problem rozwiązany. U mnie też jeszcze brakuje kilkunastu koni i delikatnie szarpie, może po nowym roku się wybiorę na czyszczenie. Mam tylko jeszcze jedno pytanie: Czy Wasze 508-ki też przekłamują odnośnie spalania ? U mnie pokazuje 7.2l średnie a jak wlewam i przeliczam to wychodzi 7.8l. Spore przekłamanie czyż nie !?
Powrót do góry
gadu-gadu
piotr_zabki

Czytelnik



Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ząbki
Posiadane auto: Peugeot 508 SW, 1.6 benz. rok 2011
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 18 Kwi 2018, 19:28
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy delikatnie szarpie


Jestem po czyszczeniu kanałów i zaworów ssących w Ząbkach http://www.czyszczeniezaworow.pl
Szarpanie zniknęło, auto "wkręca się " "od samego dołu". Polecam usługę w 200% Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Kamil251980

Czytelnik



Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: 508 sw 1.6 thp
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 03 Sie 2018, 08:31
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy delikatnie szarpie


Witam.Borykam się z podobnym problemem jak pozostali.Auto nie wyświetla żadnych błędów,silnik na biegu jałowym pracuje równo.Gdy silnik zimny samochód jeździ jak głupi,przyspiesza płynnie,nie szarpie.Problem pojawia się po nagrzaniu silnika, temp powyżej 80 stopni.W momencie wciśnięcie gazu w podłogę podczas przyspieszania między 2500-2800 obrotów jest wyczuwalne szarpnięcie, jak by coś odcinało na sekundę i dalej już jest ok.Szarpnięcie występuje tylko na ciepłym silniku,najbardziej wyczuwalne od biegu 3 wzwyż i przy określonej prędkości obrotowej.Przy umiejętnym operowaniu gazem nic nie czuć.Wymienione świece,przepustnica.Ktoś ma jakieś pomysły?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 03 Sie 2018, 08:31
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
arekblachy

Czytelnik



Dołączył: 07 Sie 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): łódź
Posiadane auto: Peugeot 1,6 THP
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 07 Sie 2018, 22:59
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy delikatnie szarpie


Mnie natomiast zapaliła mi się kontrolka „awaria silnika” Po wizycie w ASO stwierdzili błąd pompy paliwa i nagar na 3 i 4 gnieździe zaworowym. Czyszczenie specjalnym płynem + wymiana pompy – 6000pln
Po kontakcie z moim „nadwornym” mechanikiem polecił mi zatankować benzynę 98 i nieco go przygazować do 3-4 tys obrotów przez ok. 1min. Uwierzcie mi błąd zniknął momentalnie .
Zasugerował też podobnie jak serwis czyszczenie gniazd zaworowych przy użyciu specjalnej maszyny pod ciśnieniem która wypłukuje ten syf.
Kolejna sugestia mojego mechanika to przejście na rzadszy olej np. 0W-40 unikniemy odkładania się nagaru.
Po wymianie pompy i czyszczeniu gniazd wszystko jest ok . Zamiast 6 tys. Zapłaciłem 2 tys.
Powrót do góry
Leo5

Czytelnik



Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Peugeot 5008 1,6thp benz 2014
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 08 Sie 2018, 00:23
Temat postu:

Peugeot 5008 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy szarpie


witam,
mam podobne objawy zachowania silnika jakie opisał Arekblachy tj. przy przyśpieszaniu pojawia się nieciągłość w pracy silnika, traci moc i wyskakuje pomarańczowy komunikat engine fault itp, po spokojnym przejechaniu ok. 30 km i ostygnięciu silnika, komunikaty znikają; i znowu jak chcę mocniej przyśpieszyć to ... znowu to samo; w ASO na ul. Strykowskiej postawili taką samą diagnozę i cenę za naprawę; proszę o podanie namiarów na warsztat, który ci pomógł
Powrót do góry
mati024

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 207
Skąd jesteś (miejscowość / region): Cieszyn-Śląskie
Posiadane auto: Był 407 sw 2.0 HDI 136km, Peugeot 508sw 1,6 THP 156KM 2011 jest OCTAVIA 3 L&K, 2.0 TDI 2015r.
Piwa: 3/0
Wysłany: Czw 09 Sie 2018, 12:56
Temat postu:

Re:(508) 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy delikatnie szarp


arekblachy napisał:
Mnie natomiast zapaliła mi się kontrolka „awaria silnika” Po wizycie w ASO stwierdzili błąd pompy paliwa i nagar na 3 i 4 gnieździe zaworowym. Czyszczenie specjalnym płynem + wymiana pompy – 6000pln
Po kontakcie z moim „nadwornym” mechanikiem polecił mi zatankować benzynę 98 i nieco go przygazować do 3-4 tys obrotów przez ok. 1min. Uwierzcie mi błąd zniknął momentalnie .
Zasugerował też podobnie jak serwis czyszczenie gniazd zaworowych przy użyciu specjalnej maszyny pod ciśnieniem która wypłukuje ten syf.
Kolejna sugestia mojego mechanika to przejście na rzadszy olej np. 0W-40 unikniemy odkładania się nagaru.
Po wymianie pompy i czyszczeniu gniazd wszystko jest ok . Zamiast 6 tys. Zapłaciłem 2 tys.

Nie wiem co dało zalanie auta Pb98 ? ( pewnie zbieg okoliczności ) Olej 0W40 nie sprawi że nagar przestanie się odkładać. Zmianę oleju peugeot zalecał już 2 lata temu. Z ciekawości zapytam jak ASO stwierdziło nagar na 3 i 4 gnieździe zaworowym? Shocked Dobrze że nie dałeś się im naciągnąć na jakieś dziwne wymiany pompy oraz mycie płynem zaworów bo to nic nie daje. Dziwi mnie tylko ciągle fakt, że ASO nadal upiera się przy wymianie pompy. U mnie była ta sama diagnoza ( pompa do wymiany ) usterka jednak była inna. Ważne że fura Ci śmiga i jeszcze 4 klocki w kieszeni Laughing
Powrót do góry
gadu-gadu
MGGG

Debiutant



Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tychy
Posiadane auto: Peugeot 508 1,6 THP
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Maj 2019, 14:29
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy delikatnie szarpie


Witam

Pisałem, iż napisze jak już będę po czyszczeniu zaworów w Markach.

Zaliczyłem Warszawę w weekend - u mnie dało rady, auto jeździ super teraz i wydaje mi się, że spalanie nieco spadło - jechałem podobnym tempem w obie strony.

U mnie pomogło w 100% zawory były zawalone nagarem - przebieg 62 tys. - nie ma poszarpywania, wypadania zapłonu, auto zbiera się fajnie.

Jeśli ktoś się zastanawia to polecam czyszczenie zaworów w Markach (ja jechałem ze śląska) i nie żałuje, no może poza mandatem za prędkość Smile. Szkoda siebie i silnik męczyć i wmawiać sobie, że przejdzie samo Smile.

Pozdrawiam
Mariusz
Powrót do góry
bartolinii

Debiutant



Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Peugeot 508sw 1.6THP Allure 2011
Piwa: 1/3
Wysłany: Pon 05 Sie 2019, 19:05
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy delikatnie szarpie


Witam,

Czy ktoś z forumowiczów wymieniał kompletny rozrząd w 1.6 THP w okolicach Trójmiasta? Chodzi mi o jakiś sprawdzony warsztat poza ASO który to robi. Rozmawiałem dzisiaj z 4-ma mechanikami z różnych warsztatów i uczciwie przyznali że nie chcą się podejmować. Byłbym wdzięczny za namiar.
Powrót do góry
Sebolxd

Czytelnik



Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Knurów
Posiadane auto: Peugeot 508 sw 1.6thp 2011
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 17 Sie 2019, 14:29
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy delikatnie szarpie


mati024 napisał:

Nie wiem skąd jesteś bo na śląsku też robią usługę czyszczenia zaworów tą samą metodą co w Ząbkach. U mnie też nie było żadnych błędów ale brak mocy i szarpanie. Uszkodzony był wastegate ( siłownik turbiny ) podobno jest to zrobione z kartonu i się psuje. O wrażeniach z czyszczenia możesz poczytać na forum citroena, ludzie to sobie chwalą i nie tylko w tych silnikach ale we wszystkich gów...ach z bezpośrednim wtryskiem.


Cześć. Możesz podpowiedzieć, gdzie na Śląsku robią takie rzeczy? Czy może jednak lepiej jechać do Ząbek?
Powrót do góry
Zielak80

Debiutant



Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Z Miasta
Posiadane auto: 1.6 THP
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 29 Sie 2019, 00:27
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy delikatnie szarpie


bartolinii napisał:
Witam,

Czy ktoś z forumowiczów wymieniał kompletny rozrząd w 1.6 THP w okolicach Trójmiasta? Chodzi mi o jakiś sprawdzony warsztat poza ASO który to robi. Rozmawiałem dzisiaj z 4-ma mechanikami z różnych warsztatów i uczciwie przyznali że nie chcą się podejmować. Byłbym wdzięczny za namiar.

Ja robiłem w http://czyszczeniezaworow.pl/ wymieniony cały kompletny na oryginalnych częściach PSA.



Sebolxd napisał:
mati024 napisał:

Nie wiem skąd jesteś bo na śląsku też robią usługę czyszczenia zaworów tą samą metodą co w Ząbkach. U mnie też nie było żadnych błędów ale brak mocy i szarpanie. Uszkodzony był wastegate ( siłownik turbiny ) podobno jest to zrobione z kartonu i się psuje. O wrażeniach z czyszczenia możesz poczytać na forum citroena, ludzie to sobie chwalą i nie tylko w tych silnikach ale we wszystkich gów...ach z bezpośrednim wtryskiem.


Cześć. Możesz podpowiedzieć, gdzie na Śląsku robią takie rzeczy? Czy może jednak lepiej jechać do Ząbek?


Jedź do Ząbek a właściwie teraz do Marek. http://czyszczeniezaworow.pl/ Znany i sprawdzony warsztat tu na forum przez parę osób.
Powrót do góry
mati024

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 207
Skąd jesteś (miejscowość / region): Cieszyn-Śląskie
Posiadane auto: Był 407 sw 2.0 HDI 136km, Peugeot 508sw 1,6 THP 156KM 2011 jest OCTAVIA 3 L&K, 2.0 TDI 2015r.
Piwa: 3/0
Wysłany: Czw 29 Sie 2019, 09:58
Temat postu:

Re: 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy delikatnie szarpie


Zielak80 napisał:
bartolinii napisał:
Witam,

Czy ktoś z forumowiczów wymieniał kompletny rozrząd w 1.6 THP w okolicach Trójmiasta? Chodzi mi o jakiś sprawdzony warsztat poza ASO który to robi. Rozmawiałem dzisiaj z 4-ma mechanikami z różnych warsztatów i uczciwie przyznali że nie chcą się podejmować. Byłbym wdzięczny za namiar.

Ja robiłem w http://czyszczeniezaworow.pl/ wymieniony cały kompletny na oryginalnych częściach PSA.



Sebolxd napisał:
mati024 napisał:

Nie wiem skąd jesteś bo na śląsku też robią usługę czyszczenia zaworów tą samą metodą co w Ząbkach. U mnie też nie było żadnych błędów ale brak mocy i szarpanie. Uszkodzony był wastegate ( siłownik turbiny ) podobno jest to zrobione z kartonu i się psuje. O wrażeniach z czyszczenia możesz poczytać na forum citroena, ludzie to sobie chwalą i nie tylko w tych silnikach ale we wszystkich gów...ach z bezpośrednim wtryskiem.


Cześć. Możesz podpowiedzieć, gdzie na Śląsku robią takie rzeczy? Czy może jednak lepiej jechać do Ząbek?


Jedź do Ząbek a właściwie teraz do Marek. http://czyszczeniezaworow.pl/ Znany i sprawdzony warsztat tu na forum przez parę osób.

Witam,
Informuję że gość z Mikołowa ( KUŹNIA MOCY ) zamknął interes i wrócił do Anglii. Na OLX ogłaszał się gość z Rędziny, Częstochowski, Śląskie cena jak pytałem to 700,- netto link do ogłoszenia, jest archiwalne więc nie wklejam linka. Znalazłem nr tel. 500 032 299 Pan Sławek ale nie dzwoniłem z racji tego że już nie mam swojej 508-ki ale może oferta aktualna i komuś pomoże.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
gadu-gadu
Lisner1979

Czytelnik



Dołączył: 26 Lut 2023
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrowiec Świętokrzyski
Posiadane auto: Peugeot 508 SW 1.6 THP 165 KM 2015 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Kwi 2023, 11:04
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) 1.6 thp slinik podczas jazdy szarpie


Witam wszystkich.
Ze względu, że jestem od niedawna na forum, dzięki któremu również trafiłem do Pana w Markach www.czyszczeniezaworow.pl postanowiłem odświeżyć temat.
Co prawda posiadam peugeota 508 1,6 THP 165KM (po lifcie) ale problemy były identyczne jak u niektórych z Was.
Szarpanie podczas jazdy, wypadanie zapłonu na 2 cylindrach, delikatna utrata mocy.
Po wizycie w Markach (zawory wyglądały strasznie - 115 tyś przebiegu) wszystkie bolączki ustały, żadnego poszarpywania, brak błędów, samochód ładnie ciągnie od samego dołu. Zobaczymy jak będzie ze spalaniem ale to może za jakiś czas.
Jeśli ktokolwiek boryka się z podobnymi problemami to jak najbardziej polecam usługę oczywiście w Markach.
Powrót do góry
gamerin

Debiutant



Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jaworzno
Posiadane auto: Peugeot 3008 2010r THP 1.6 16v 156km
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 22 Sie 2023, 11:25
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) 1.6 thp 156ps slinik podczas jazdy delikatnie szarpie


pokazały mi się trzy błędy:
* Kalkulator sterujący silnikiem- stały błąd. Sterowanie termostatu Zwarcie do plusa
-kod błędu kalkulatora P0599
* Kalkulator sterujący silnikiem- Błąd przejściowy. Wykrycie znacznego spalania skokowego Nieokreślony
-kod błędu kalkulatora P1385
* Kalkulator sterujący silnikiem- Błąd przejściowy. Wykrycie spalania super-stukowego w cylindrze 2 Inny
-kod błędu kalkulatora P2337

odnośnie termowtatu.
po wykasowaniu błędu na działającym zimnym silniku klima działa, do momentu kiedy temperatura płynu na komputerze nie przekroczyła 97*c i nie pokazało że termostat się włączył, po uruchomieniu termostatu temperatura płynu zaczęła spadać (na kompie) a klima przestała chłodzić.
Czyli w tym termostacie jest jakiś czujnik który przekazuje informacje do klimy?

Dodano po 46 [minuty]:

* Kalkulator sterujący silnikiem- Błąd przejściowy. Wykrycie znacznego spalania skokowego Nieokreślony
-kod błędu kalkulatora P1385
* Kalkulator sterujący silnikiem- Błąd przejściowy. Wykrycie spalania super-stukowego w cylindrze 2 Inny
-kod błędu kalkulatora P2337

21.08.2023 po zrobieniu zdjęć błędów - wykasowano błędy
Żona pojechała do pracy, wróciła z pracy, ja dzisiaj pojechałem do pracy. Podpięliśmy ponownie komputer w celu sprawdzenia czy błędy powróciły.
Jedyny błąd jaki wraca to błąd związany z termostatem.
********************************************************
Nie wiem co teraz myśleć????
według wyliczeń:
spalanie ma mieście w granicach 10-10,5l
spalanie na trasie 8-8,5l
spalanie w porównaniu z rokiem 2022 praktycznie takie samo (według aplikacji w której notuje każde tankowanie i kilometry (a tankuje zawsze do pełna do pierwszego wybicia i zawsze jak komputer mi pokazuje że zostało jeszcze około 150km do przejechania na obecnym paliwie) ) ciut większe według komputera pokładowego o jakieś 0,5-1l
Kwestia oleju ponoć biorą 0,5l na 1000km

czy to prawda czy przesadzone???
w moim przypadku by się zgadzało bo dolewam jakiś 0,5l na 1000km,
jeśli chodzi o moc silnika to jakoś nie zauważyłem spadku, autko zbiera się z miejsca, pod górki też sobie radzi (ale to może być tylko moje odczucie bo nie wiem i nie mam porównania do innego samochodu tej marki. Chociaż przypominając sobie zdarza się przy ruszaniu lub przy zmianie biegu z 1 na 2 od czasu do czasu że coś tam trochę szarpnie.

Czy to oznacza że silni nadaje się do czyszczenia zaworów i kanałów dolotowych czy się jeszcze wstrzymać (z racji tego że błąd się nie pokazał na nowo)
Będę teraz co drugi dzień podpinał sobie go do kompa żeby skontrolować czy błędy spalania stukowego powróciły.

wiem że jeszcze będę miał do roboty przekładnię kierowniczą bo coś tam zaczyna stukać ale jeszcze nie leje z niej dlatego się wstrzymuję.
Koszt czyszczenia nagaru (w serwis peugeot wycenili na około 5500) i maglownicy ale już nie w peugeocie pewnie sięgnie razem około 8tyś lub więcej i się zastanawiam czy opłaca się inwestować taką kwotę ( taki dylemat bo autko ma naprawdę fajne wyposażenie - sprowadzone z Szwajcarii).
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 508 »




 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne


Peugeot107

9 900

2009r.

258 000 km

mazowieckie

Peugeot108

39 900

2018r.

17 000 km

wielkopolskie

Peugeot3008

68 900

2018r.

131 185 km

podkarpackie

Peugeot308 SW

69 850

2019r.

94 800 km

wielkopolskie

Peugeot5008

115 000

2018r.

170 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System