Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot ) kobieta i król lew...dużo nas tu? i czemu akurat Peugeot? :)



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nebnga

Czytelnik



Dołączył: 10 Lut 2020
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin / zachpom
Posiadane auto: Peugeot 407 SW Platinum 2.0HDi 2007r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 10 Lut 2020, 16:20
Temat postu:

kobieta i król lew...dużo nas tu? i czemu akurat Peugeot? :)


Cześć!
Posiadam ładne 407 od ok. 6 miesięcy i chociaż jeszcze przed kupnem auta obserwowałam to forum, dopiero dziś odważyłam się zalogować i zabrać trochę głosu Smile
Idealnego "żepota" szukałam blisko 2 miesiące, bo moje wymagania były dość wysokie. Przez ten czas sporo nauczyłam się o tym konkretnym modelu.
Na motoryzacji znam się tak sobie, chociaż na tyle dobrze, że (nigdy nie zapłaciłam za wycięcie katalizatora, którego nigdy nie miałam... jak moja przyjaciółka haha) mam jakieś ogólne podstawy. Jednak co do 407 i podobnych... niedawno okazało się, że wiem więcej niż Panowie z ASO Smile

- Pytanie do Pań! (albo ich partnerów) -
Dużo nas tu jest, zakochanych we francuskiej motoryzacji, niezależnych kobiet? Smile
A jeśli już, to jeździcie lwami bo...
a) mąż/brat/dziadek zdecydował, że to najlepsza marka dla mnie;
b) ... w sumie nie wiem jak to się stało, że to Peugeot, generalnie nie ma to znaczenia, ma dach i 4 koła to jadę;
c) uwielbiam peżoty i nawet wiem czym jeżdżę, nie tylko jaki ma kolor i nie dzwonię do przyjaciela na stacji "słuchaj, ja mam diesla czy benzynę?" Smile ?

Ja osobiście przygodę z autami zaczęłam od swojego pierwszego, francuskiego (a jak!) bolida, kupionego za 800zł, 15 lat temu - Renówka... Laguna I i byłam w jej posiadaniu dosłownie 25h i sprzedałam dalej. Wink
Od tamtej pory zmieniam samochody jak rękawiczki... cały czas w obrębie Francji jednak. Była Megane, Laguna II, Grand Scenic II, było 307 (2 lata później znowu 307 haha). Zdradziłam tylko 3 razy... 2x Mondeo MK3 (też w pewnym obrębie czasowym Smile i Vectra C. Jeżdżę 407, a chronologicznie wcześniej - Vectra - Scenic... W posiadanie Opla weszłam przypadkiem, nigdy mnie nie interesowały (oprócz Tigry jak miałam 15 lat haha) i przepadłam. Szybko sprzedałam Renault i powiedziałam sobie "nigdy więcej francuzów!", kochałam się nieco później zamiennie w Insignii i Mondeo MK4 i jedno z nich miało być tym "po Vectrze", ale okazało się, że po 1. jeszcze nie mam kasy na dobry egzemplarz, po 2. "mój Opelek" po roku z hakiem baaaaardzo mi się znudził i chcę "nowe" auto, wiecie... TERAZ Wink
Przypomniałam sobie, że dużo, dużo wcześniej śniłam też o 407 (ale tylko automat i tylko wersja Platinum, bo koleżanka miała akurat i jak na "tamte czasy" to był wypas, haha), a olśniło mnie dlatego, że inna koleżanka chwilę przed moją decyzją sprzedaży Opla, kupiła... 407 w automacie i w wersji Platinum! Ja nie brałam tego modelu pod uwagę bo nie lubiłam automatów, nigdy nie jeździłam automatem (a w manualu one mi się nie podobają Wink i wtedy, jak ta pierwsza koleżanka takim jeździła, to były bardzo drogie i nie wiedziałam, że jakiś czas później będą w moim budżecie. Tak więc... poszukałam, poszukałam i mam swoje "nigdy więcej francuzów!" w automacie i w wersji Platinum Wink ale... o zgrozo... zaczynają mi się podobać Citroeny C5 X7 haha Smile

A u Was? Czemu akurat Peugeot? Wink
Powrót do góry
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Pon 10 Lut 2020, 20:00
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) kobieta i król lew...dużo nas tu? i czemu akurat Peugeot? :)


Może nie Peugeot, ale Renault scenic II Pół roku i od ponad 7 lat C5 Wink
witaj na forum.Wink
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
jacek336

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 477
Skąd jesteś (miejscowość / region): rzeszów
Posiadane auto: peugeot 407 2,0HDI, 3008 1.6 eHDI
Piwa: 17/2
Wysłany: Pon 10 Lut 2020, 21:24
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) kobieta i król lew...dużo nas tu? i czemu akurat Peugeot? :)


Witamy koleżankę w naszym gronie. Szkoda że tak daleko od siebie mieszkamy bo gdyby były jakieś problemy zawsze można by osłuchać pojazd , sprawdzić na ścieżce diagnostyczne i służyć radą.... Ale peugeoty przecież się nie psują.... Very Happy
Zawsze możesz w razie problemów zapytać .... Na pewno doradzimy. Osobiście miałem taki pojazd z tym silnikiem i ten rocznik. Zadowolony byłem bardzo . Sprzedałem i kupiłem peugeot 3008 ale nie lubię go i kiedyś może jeszcze wrócę do 407 - ki lub 508. Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot ) Przywitania

17) witam »
18) Witam »
20) Witam »

Peugeot3008

34 900

2013r.

219 000 km

łódzkie

Peugeot308 CC

25 800

2010r.

213 000 km

wielkopolskie

Peugeot3008

99 900

2020r.

55 000 km

wielkopolskie

Peugeot3008

72 800

2018r.

71 000 km

małopolskie

Peugeot508

38 900

2012r.

90 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System