Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 407 ) Problem z układem audio/komputerem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 407 ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
boskiapollo

Czytelnik



Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Piaseczno
Posiadane auto: Peugeot 407
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 03 Kwi 2014, 16:54
Temat postu:

Problem z układem audio/komputerem


Witam,

Czy ktoś mógłby polecić w Warszawie lub okolicy dobry (no i w miarę przystępny cenowo) warsztat, który mógłby zająć się instalacją audio/komputerem pokładowym?
Mam Peugeota 407 2.0 HDI z Francji sprowadzony, jakaś bogatsza wersja) z fabryczną instalacją audio, komputerem i nawigacją oraz zmieniarką płyt CD (głośniki Jamo bodajże).
Niestety ostatnio mam z nią problem polegający na częstych restartach komputera pokładowego. Nie jestem pewien czy to na pewno wina systemu audio, gdyż często komputer restartuje się podczas jazdy samoistnie, jak również przy naciśnięciu jakichkolwiek przycisków sterujących radiem/komputerem/nawigacją. Jednak przy okazji chciałbym sobie wymienić zmieniarkę płyt (zwłaszcza, że chyba nie działa lewy głośnik w lewych drzwiach).
Niestety kompletnie się na tym nie znam, w związku z tym nie chciałbym sam grzebać. Wiem tylko, że w zaprzyjaźnionych warsztacie nie podjęli się naprawy z uwagi, że to zbyt skomplikowane dla nich.

Także jakby ktoś mógł dać namiary na jakiś spoko warsztat, gdzie ktoś fachowo i w przyzwoitej cenie mógłby go przejrzeć to będę bardzo wdzięczny!
Pozdrawiam,
Przemek
Powrót do góry
PLDM21

Debiutant



Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Peugeot 407 SW 2.0 HDI
Piwa: 1/2
Wysłany: Pią 04 Kwi 2014, 11:17
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Problem z układem audio/komputerem


Auto Mila na Jutrzenki ( przy Łopuszańskiej) specjalizuje się we francuzach. Zadzwoń umów sie , ja byłem kilkakrotnie.
_________________
Problemy są po to aby je rozwiązywać
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 407 ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 407 »

Opinie o samochodach Peugeot 407 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 407 ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola


Peugeot3008

49 850

2015r.

112 600 km

wielkopolskie

Peugeot407

11 900

2009r.

250 000 km

łódzkie

Peugeot3008

26 900

2011r.

224 000 km

wielkopolskie

Peugeot5008

22 800

2010r.

167 000 km

mazowieckie

Peugeot206

7 900

2004r.

163 742 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System