Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 307 ) 307 sw 2004r 2.0 hdi 110HP



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 307 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nishima

Debiutant



Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: KIA SHUMAII LS 1.6 2003, PUG 307sw 2.0 hdi 107hp 2004r.
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 23 Lis 2010, 01:49
Temat postu:

307 sw 2004r 2.0 hdi 110HP


Po pierwsze bardzo obiektywne spojrzenie na Puga

Ja w temacie ocena mojego Puga.
Nigdy nie myślałem że będę miał auto na tzw. "F", wręcz kiedyś byłem przeciwko takim wynalazkom.
Auto kupiłem 2 tygodnie temu. Jestem pierwszym właścicielem w PL,
Porządnie sprawdzone na kompie i u blacharza plus przebieg w miarę prawdopodobny Razz (nigdy nie wiadomo) ostatni wpis 70 000 w 2008,

Zacznę od minusów:

pierwsze rzeczy jakie wykonałem po kupnie to wymiany: klocki, tarcze, oleje, płyny, filtry i rozrząd itp. fakt sporo wyszło (3000zł) ale jeśli chce się jeździć to trzeba i dbać. Teraz okazało się również że sprzęgło do wymiany koszt nawet (3000 zł), nie mam głośników z tyłu i nigdy ich tam nie było, silnik buja się przy starcie (ale takie są te silniki), pali więcej niż papiery piszą, ale tak to jest w mieście nawet 8l ON (to sporo). radio jeśli chodzi o jakość dźwięków totalne nieporozumienie (nawet po zmianie głośników i dorobieniu pierścienia z MDF), brak alarmu:P trochę hacząca skrzynia i na dziurach hałaśliwe zawieszenie.

A teraz plusy:

Przestronne, dynamiczne, dobre wyposażenie zwłaszcza bajery np. dach tzw. solar, dobrze trzyma się jezdni, dobra widoczność, tempomat, airbag'i ,wygodne siedzenie które dość dobrze trzymają na boki, Jest to pierwsze auto w którym mam poczucie bezpieczeństwa, takiego zaufania i pewności, bardzo łatwo wyczuć kiedy tracimy przyczepność itp. a jeździłem już sporą ilością różnych aut:P


Wiadomość do wszystkich kupujących, kupno auta to loteria, ale można sobie pomóc np w miarę możliwości sprawdzić przed zakupem. Jeśli nie stać cie na naprawy to nie kupuj w ogóle żadnego bo usterki zawsze będą nawet niemcach. Jest taka zasada jak kupujesz auto zostaw jeszcze z 5000 na nieuniknione naprawy. Generalnie jestem mega zadowolony z wyboru, cieszę się że zakupiłem to właśnie auto. Polecam innym osobom tylko pod warunkiem kupienia normalnych sztuk XD Bo później się czyta że to syf i pada wszystko, dodam że w tym aucie jest mnóstwo elektroniki ale nawet osoba znająca się w stopniu średnim poradzi sobie z bolączkami tego modelu. Choć wydam już nie małe pieniążki to wiem że auto jeszcze sporo przejedzie z moimi rękoma na kierownicy (a bynajmniej mam nadzieje) Smile pozdrawiam i jeszcze raz polecam, przemyślanych i sprawdzonych zakupów życzę Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 307 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 307 »

Opinie o samochodach Peugeot 307 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 307 ) Oceń swoje auto


Peugeot3008

87 300

2020r.

155 211 km

podkarpackie

Peugeot308 SW

29 900

2014r.

192 000 km

lubelskie

Peugeot3008

64 800

2017r.

213 494 km

podkarpackie

Peugeot301

34 900

2018r.

79 000 km

mazowieckie

Peugeot807

33 000

2012r.

200 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System