Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot ) Montaż radia i głośników do peugeot'a 206



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kolacja

Czytelnik



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 11 Mar 2008, 19:19
Temat postu:

Montaż radia i głośników do peugeot\\\'a 206


mam pytanie dość banalne ale nie mam gdzie sie zwrócić a tu jest odpowiednie miejsce

stałem sie posiadaczem peugeot'a 206 rocznik 2003 1.2

chciałem zapytać czy aby włożyć głosniki w oryginalne miejsca w drzwiach trzeba rozkrecać całe drzwi czy wystarczy podwarzyć maskownice i jakie kostki kupić do radia bo pojęcia nie mam (miły widziany link z allegro)

z góry dziękuje pozdrawiam Smile
Powrót do góry
ddanio8

Czytelnik



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk
Posiadane auto: Peugeot 307 1.6 HDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 19 Mar 2008, 01:06
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Montaż radia i głośników do peugeot'a 206


Witam!
Jeżeli chodzi Ci o zamontowanie głośników w drzwiach przednich, to należy odkręcić kilka wkrętow(śruba na torx 20)a potem od dołu zaczynając pociągnąc delikatnie do siebie i problem z głowy. Nie piszesz czygłośniki mają być też w tylnych drzwiach i jakie radio zamontujesz.Wracając do tylnych głośnikow to sprawdź czy jest instalacja(najprawdopodobniej jej tam nie ma), natomiast jeżeli chodzi o montaż radia, to samochód powinien być wyposażony fabrycznie w inst.elektr.do radia, radziłbym poprawnie zamontować to radio, tzn.podłączyć bądź obejść sieć COMFORTU, bo może potem być mały problem z elektroniką(od radia) taki jak samoczynne zapalanie wszystkich kontrolek na zestawie wskaźników podczas jazdy,albo dalsze palenie kontrolek pomimo wyłączenia silnika.To tyle co mogę napisać w tej sprawie!!!
_________________
ddanio8
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery

20) Antena »

Peugeot407

12 900

2004r.

266 000 km

śląskie

Peugeot3008

25 990

2012r.

166 000 km

wielkopolskie

Peugeot3008

104 990

2018r.

99 000 km

śląskie

Peugeot5008

92 300

2018r.

194 126 km

podkarpackie

Peugeot308

49 900

2017r.

72 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System