Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot ) Oko Fachowca:-) mayday !



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seil

Czytelnik



Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: vw
Piwa: 0/6
Wysłany: Sob 20 Sie 2011, 15:33
Temat postu:

Oko Fachowca:-) mayday !


Witam. Chce kupić peugeota 307, facet mi przesłał zdjęcia o które prosiłem o to kilka z nich, może ktoś zobaczy na nich coś podejrzanego. Rok auta 2003 1.6 automat, to co zauważyłem zaznaczyłem na zdjęciach.
http://imageshack.us/f/51/zdjcie0099or.jpg/
Sillnik niby nie myty jak mówi,ale coś za czysty, auto jeździ na pełnym syntetyku, wiem, że wstawiał nowa lampe. Kółkiem zaznaczyłem śruby które są inne od tych po 2 stronie .
http://imageshack.us/f/830/p1908111603.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/850/p190811160401.jpg/

Jak dla mnie widać różnice na elementach, ale też może być to spowodowane światłem, jak widać na zdjęciach, cienie itp.
Wnętrze
http://imageshack.us/f/845/p190811155001.jpg/
link do ogłoszenia
http://allegro.pl/show_item.php?item=1767212188

Proszę o jakieś cenne uwagi, bo auto jest oddalone o 300km, muszę sie zdecydować czy jest sens jechać .
Dzięki
Pozdrawiam
Powrót do góry
lysy-karll

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 251
Skąd jesteś (miejscowość / region): SZCZECIN
Posiadane auto: VOLKSWAGEN SHARAN 2003r. 1.9TDI BTB, PEUGEOT 2005r 407sw 2.0 HDI
Piwa: 16/1
Wysłany: Sob 20 Sie 2011, 16:40
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Oko Fachowca:-) mayday !


cos na 1000% było robione!! inny odcień drzwi silnik myty na 99%
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
keval

Stały Bywalec



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 170
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Był Peugeot 307 1.6 HDI, jest 2008 1,2 eTHP
Piwa: 20/24
Wysłany: Sob 20 Sie 2011, 20:28
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Oko Fachowca:-) mayday !


Jak na mnie to cienie na karoseri i odblaski powoduja takie zalamania swiatla- ja tam nic nie widze... a co do wnetrza to nie obraz sie, ale zaznaczyles tam [cenzura].... to auto ma 8 lat!! jezeli chcesz idalu kompletnie niezniszczonego do proponuje nowe auto z salonu... wnetrze ma norlane slady zuzycia jaak na 8 letnie auto!
Swoja droga szukałbm bliżej auta. W razie jakis reklamacji i do poprawek bedziesz jechał 300 km???
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
pisarmen

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 1013
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: renault clio 1,4 + LPG 2007r. citroen xsara picasso 1.8 LPG 2001r
Piwa: 42/6
Wysłany: Sob 20 Sie 2011, 22:02
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Oko Fachowca:-) mayday !


co do lampy to powiem tyle że to chyba nie są śruby od lampy, żeby sie dostac do niej to chyba należy odkręcić inne śruby niz te co zaznaczyłeś. tunel we wntrzu był ruszany ale patrząc na wiek i kraj pochodzenia to nie ma si co dziwic, francuzi ze wzgledu na klimat (południe) zamiast płynu potrafią lać wode a to najszybsza droga do wymiany nagrzewnicy, zresztą aby rozbierać tunel może być kilka innych powodów, chociażby klima i sterowanie naduchem. co do zewnętrzej strony to ja nic nie widze,
zastanawia mnie tylko to że ktos kupił auto aby sie nacieszyc i sprzedaje je po roku?? albo handlaż który wyszukuje okazje (bite auto) albo autko ma feler
_________________
NIC NA SIŁĘ. WSZYSTKO MŁOTKIEM Wink
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
godo83k

Debiutant



Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlasie
Posiadane auto: Peugeot, 307, 5D, 1600ccm, 110KM, 16V + GAZ, 2002r.
Piwa: 1/6
Wysłany: Nie 21 Sie 2011, 09:38
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Oko Fachowca:-) mayday !


Silnik nie musiał być myty. Mam taką samą 307 z 2002 też w benzynie i tak samo czysty silnik. Moim zdaniem ma po prosty komplet płyt pod silnikiem a to bardzo dobrze stąd tak to wygląda.
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Nie 21 Sie 2011, 09:38
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
307nekl

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 103
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nekla
Posiadane auto: Peugeot 307 1,6 16V
Piwa: 9/1
Wysłany: Pią 26 Sie 2011, 00:40
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Oko Fachowca:-) mayday !


jak moge Ci coś poradzić to odpuść sobie to auto. To jest wieczny problemi skarbonka bez dna. Ja już mam dosyć.
Powrót do góry
gadu-gadu
seil

Czytelnik



Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: vw
Piwa: 0/6
Wysłany: Pią 26 Sie 2011, 01:36
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Oko Fachowca:-) mayday !


może trafiłeś na taki model, ogólnie różne są opinie
Powrót do góry
edek264

Stały Bywalec



Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 153
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów
Posiadane auto: 307 HDI 110 km już bez FAP!
Piwa: 4/2
Wysłany: Pią 26 Sie 2011, 08:39
Temat postu:

Re: Oko Fachowca:-) mayday !


seil napisał:
Witam. Chce kupić peugeota 307, facet mi przesłał zdjęcia o które prosiłem o to kilka z nich, może ktoś zobaczy na nich coś podejrzanego. Rok auta 2003 1.6 automat, to co zauważyłem zaznaczyłem na zdjęciach.
http://imageshack.us/f/51/zdjcie0099or.jpg/
Sillnik niby nie myty jak mówi,ale coś za czysty, auto jeździ na pełnym syntetyku, wiem, że wstawiał nowa lampe. Kółkiem zaznaczyłem śruby które są inne od tych po 2 stronie .
http://imageshack.us/f/830/p1908111603.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/850/p190811160401.jpg/

Jak dla mnie widać różnice na elementach, ale też może być to spowodowane światłem, jak widać na zdjęciach, cienie itp.
Wnętrze
http://imageshack.us/f/845/p190811155001.jpg/
link do ogłoszenia
http://allegro.pl/show_item.php?item=1767212188

Proszę o jakieś cenne uwagi, bo auto jest oddalone o 300km, muszę sie zdecydować czy jest sens jechać .
Dzięki
Pozdrawiam


kolego to jest auto uzywane stad tez nie oczekuj perelki z przebiegiem 40 kkm. osobiscie radzilbym kupic ci cos w twoim stronach miescie, przynajmniej wiesz na czym stoisz. natomiaat komisy to jedna wielka loteria. a to sie okaze ze jeszcze to anglik z przekladka itd itd.
Powrót do góry
seil

Czytelnik



Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: vw
Piwa: 0/6
Wysłany: Sob 27 Sie 2011, 22:34
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Oko Fachowca:-) mayday !


Ja szukam z automatyczną skrzynia biegów i to nie jest takie proste znaleźć coś koło siebie. Wiem, wiem, ,ze auto ma swoje lata, ja nie oczekuje perełki jedynie bezwypadkowego:-) ale nie wiem czy takie jeszcze istnieją. Jak dzwonie do obojętnie jakiego sprzedawcy zadaje pytanie ,,czy auto jest bezwypadkowe'' jeden powiem TAK super auto:-) a 2 powie ja się na autach nie znam:-) jedno i drugie ściema.
Powrót do góry
keval

Stały Bywalec



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 170
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Był Peugeot 307 1.6 HDI, jest 2008 1,2 eTHP
Piwa: 20/24
Wysłany: Nie 28 Sie 2011, 09:46
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Oko Fachowca:-) mayday !


To jest chyba zawsze loteria....albo kupisz auto "wyblyszczone" i dobrze ukrytymi wadami (które i tak i tak wyleza i dadza po kieszeni) ,albo kupisz auto które wyglada na swoje lata i okazuje się, że naprawde nie ma z nim problemów....prawdy nie dowiesz sie nigdy dokonca chyba że sam to auto sprowadzasz.....
Ja praktycznie bylem pierwszym włascicielem w karaju (auto bylo bite po naprawie) i powiem tak cały czas na poczatku cos tam stukalo i pukalo, tutaj kapło, tam z klimy czynnik zwiewał itp.... żaden handlarz nie robi perełek ze swoich aut bo zarobek byłby niewielki. chodzi tylko o to, zeby wyklepać, poskladać i jak najszybciej sprzedac... Na szczęscie handlarz od którego ja kupiłem auto bardzo spokonie i grzecznie naprawial wszystkie usterki i pomagał jak umiał...ale mieszka odemnie jakieś 2 km:) nie wyobrażam sobie jeździć do 300km.... co radze i Tobie....poczekaj i poszukaj czegos bliżej....
Powodzenia
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
edek264

Stały Bywalec



Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 153
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów
Posiadane auto: 307 HDI 110 km już bez FAP!
Piwa: 4/2
Wysłany: Nie 28 Sie 2011, 10:39
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Oko Fachowca:-) mayday !


seil napisał:
Ja szukam z automatyczną skrzynia biegów i to nie jest takie proste znaleźć coś koło siebie. Wiem, wiem, ,ze auto ma swoje lata, ja nie oczekuje perełki jedynie bezwypadkowego:-) ale nie wiem czy takie jeszcze istnieją. Jak dzwonie do obojętnie jakiego sprzedawcy zadaje pytanie ,,czy auto jest bezwypadkowe'' jeden powiem TAK super auto:-) a 2 powie ja się na autach nie znam:-) jedno i drugie ściema.


pamietaj ze najgorzej jest sie napalic na kupno. musisz dobrze szukac i niestety troche czasu minie zamin cos ciekawego kupisz. na pewno odradzam diesla ktory ma blisko 10 latek, lepsza opcja automat beznyna - nikt przeciez nie kupuje takiej opcji zeby duzo nim jezdzic, takze jest szansa na maly przebieg. co to tego ogloszenia hmmm umow sie na wizyte w aso najlepiej tam, zabierz ze soba znajomego mechanika itd itd. kto wie moze akurat okaze sie ze jest to cos dla ciebie. nie jest to popularna opcja stad tez handlarzowi bedzie zalezalo na sprzedazy. daj znac co dalej w temacie.
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
seil

Czytelnik



Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: vw
Piwa: 0/6
Wysłany: Nie 28 Sie 2011, 11:08
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Oko Fachowca:-) mayday !


Dzięki za cenne rady.
Ja się nie napalam wręcz przeciwnie każdego sprzedawce traktuje jak oszusta i przeważnie moje teorie sie sprawdzają. Podkreslam szukam auta dla kobiety i to ona jest w gorącej wodzie kapana, bo juz do pracy musi dojezdzac a nie ma czym i tu sie robi problem. Juz dawno bysmy kupili auto, byla 307 za 10tys, 2002r. ale stan tragiczny jak na te lata, ona by go kupila:-) caly malowany rdza wychodzi, itp. ja powiedzielaem jak go kupi to ja sie nim zajmowal nie bede i jej przeszlo. A ten peugeot co na zdjeciach, to niby nie handlarz. Najciekawsze jest to , że jak dzwonilem pierwszy raz do goscia, to chwalił mówil ze bezwypadkowy na 100%, ostatnio zadzwonilem do niego i powiedzialem, że ten samochod już widziałem bo mieszkam nie daleko i akurat przechodzilem obok auta wiec go obejrzałem. Mówie mu, że na moje oko pare elementow karoserii różni się od siebie kolorem, a on TAk????????? nie wiem ja sie na autach nie znam:-) takiego go kupił. Więc Panowie jak byscie cos widzieli dla kobiety w automacie fajnego to piszcie, rok 1999-2004! woj. mazowieckie. pozdrawiam i raz jeszcze dzieki za zainteresowanie.
Powrót do góry
edek264

Stały Bywalec



Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 153
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów
Posiadane auto: 307 HDI 110 km już bez FAP!
Piwa: 4/2
Wysłany: Nie 28 Sie 2011, 22:54
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Oko Fachowca:-) mayday !


seil napisał:
Dzięki za cenne rady.
Ja się nie napalam wręcz przeciwnie każdego sprzedawce traktuje jak oszusta i przeważnie moje teorie sie sprawdzają. Podkreslam szukam auta dla kobiety i to ona jest w gorącej wodzie kapana, bo juz do pracy musi dojezdzac a nie ma czym i tu sie robi problem. Juz dawno bysmy kupili auto, byla 307 za 10tys, 2002r. ale stan tragiczny jak na te lata, ona by go kupila:-) caly malowany rdza wychodzi, itp. ja powiedzielaem jak go kupi to ja sie nim zajmowal nie bede i jej przeszlo. A ten peugeot co na zdjeciach, to niby nie handlarz. Najciekawsze jest to , że jak dzwonilem pierwszy raz do goscia, to chwalił mówil ze bezwypadkowy na 100%, ostatnio zadzwonilem do niego i powiedzialem, że ten samochod już widziałem bo mieszkam nie daleko i akurat przechodzilem obok auta wiec go obejrzałem. Mówie mu, że na moje oko pare elementow karoserii różni się od siebie kolorem, a on TAk????????? nie wiem ja sie na autach nie znam:-) takiego go kupił. Więc Panowie jak byscie cos widzieli dla kobiety w automacie fajnego to piszcie, rok 1999-2004! woj. mazowieckie. pozdrawiam i raz jeszcze dzieki za zainteresowanie.


jak czytam twoj post to tak jakbym siebie widzial przed zakupem 307. szukalem tu i tam dzwonilem po komisach itd. w komisie coz ...generalnie jest autko ale juz wiecej informacji sprzedawca nie byl w stanie udzielic poza wyposazeniem itd. osobiscie troche mi sie spieszylo poniewaz potrzebowalem auto do pracy (dojazdy itd) popytalem znajomych i okazalo sie ze sa dwa pugi takie jak szukam czyli w hdi. pierwsza opcja 90 KM ale praktycznie kazdy element auta wymagal ingerencji mechanika lakiernika itd, drugi 110 KM z dwumasa i fap ale autko igla w srodku + dobry lakier, brak rdzy po wszystkich wymianach filtrow, oplacony, rejestrowany ....wybralem 110 KM aktualnie przejechalem nim juz 30 kkm i odpukac jestem zadowolony.
zapytaj sprzedawcy czy jest kasiazka serwisowa, drugi kluczyk + karta do kodowania kluczyka (kazda 307 ma cos takiego) jesli ma te rzeczy to znaczy ze faktycznie auto pochodzi z pewnego zrodla a nie np. ze szrotu. to sa takie szczegoly ale po sprawdzeniu tego bedziesz juz cos wiecej wiedzial o tym pugu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot ) Dyskusje ogólne


Peugeot207

15 999

2009r.

170 000 km

warmińsko-mazurskie

Peugeot308

34 900

2016r.

204 000 km

wielkopolskie

Peugeot5008

115 000

2018r.

170 000 km

śląskie

Peugeot508 SW

23 990

2012r.

248 000 km

wielkopolskie

Peugeot307 CC

15 800

2006r.

143 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System