Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 306 ) Awaria dachu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 306 ) Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
swiadomy

Czytelnik



Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legnica
Posiadane auto: Peugot 306 cabrio 1.6 Cabrio
Piwa: 0/3
Wysłany: Czw 19 Sty 2012, 18:29
Temat postu:

Awaria dachu


Witam wszystkich urzytkownikow Peugota. Mam do was prosbe,byscie powiedzieli mi jaki moga byc przyczyny ze dach w 306 Cabrio nie dziala??? Absolutnie nie reaguje na nacisniecie przycisku,nie dzieje sie poprostu nic. Nic nie slychac,nie widac... Dach ogolnie jest w dobrym stanie, nie przecieka niema zadnych uszkodzen ,, wizualnych''. Ale nie reaguje wogule na przycisk. Nie dziala. prosze o porady i opinie. Kupilem ten samochod dopiero dzisiaj,i chcialbym wiedziec co moze byc przyczyna ze dach nie dziala, i jesli to mozliwe to ile kosztuja takie naprawy. Prosze serdecznie o jak najszybsze odp od was, poniewaz musze wiedziec czy nie byl to powazny blad-kupno tego auta. Sad Sad Sad Question Question Question
_________________
swiadomy
Powrót do góry
piekny-gienus

Auto Maniak



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 3336
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: peugeot 607 sedan 2.2 hdi 2004, pass mercedes c klassa, 2003, passat b-6 2006, opel corsa D 2008, peugoeot 407 2007, citroen C-5, laguna, Omega, Megane, honda, Golf, motocykl Honda 500, opel Vektra,
Piwa: 153/18
Wysłany: Czw 19 Sty 2012, 18:53
Temat postu:

Re: ( Peugeot 306 ) Awaria dachu


witam - spokojnie kolego - i tak powinno byc jak kupowaleś to cacko.
Przyczyn moze byc kilka :
- sam włącznik
- siłownik
- brak zasilania
- bezpiecznik
- uszkodzona instalacja
- brak przejscia na kostkach
-itp...
?????????????????????????????????????????????????????????????????
Na tym etapie trudno powiedziec - dobry elektryk- cieply garaz i
zabawa w trafienie .... powinno byc dobrze, do warunków dla cabrio masz czas Wink Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
swiadomy

Czytelnik



Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legnica
Posiadane auto: Peugot 306 cabrio 1.6 Cabrio
Piwa: 0/3
Wysłany: Czw 19 Sty 2012, 19:22
Temat postu:

Awaria dachu w Cabrio


Po pierwsze dziekuje Ci pieknie za szybka odp. Tak masz racje ze nie bede w styczniu dachu otwieral,ale mam obawy ze w miare cena moze sie okazac zgubna dla mojej przygody z tym autem i mojego portwela. A przeciez nie dlatego kupilem Cabrio zeby niemoc w lecie dachu otwozyc. A moze to jakas zagadka jest o ktorej niewiem i musze cos prucz odblokowania dachu i przycisniecia przycisku cos jeszcze wykonac??? auto ma wpozadku przebieg ale mocy niema zadnej. To normalne dla tego silnika??? Do tej pory jezdzilem megane coupe z dieslem,to w porownaniu do Peugota mialem rakiete.
_________________
swiadomy
Powrót do góry
piekny-gienus

Auto Maniak



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 3336
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: peugeot 607 sedan 2.2 hdi 2004, pass mercedes c klassa, 2003, passat b-6 2006, opel corsa D 2008, peugoeot 407 2007, citroen C-5, laguna, Omega, Megane, honda, Golf, motocykl Honda 500, opel Vektra,
Piwa: 153/18
Wysłany: Czw 19 Sty 2012, 23:07
Temat postu:

Re: ( Peugeot 306 ) Awaria dachu


witam - w zakresie dachu tylko dobry elektryk nie mam odwagi ci doradzac w temacie który mi nie lezy .. Kolego cudow nie ma - jak cabrio ma przebieg do przyjecia, a konstrukcja dachu nie ma histori kolizyjnej / PODSTAWA !!!!!/ to moze byc bzdet za 50 zł., ale chodzi o to trafienie.
MOC - masz jakieś komunikaty ?? bez komunikatów czy diagnostyki to wrózby .
Pierwsze moje wskazanie - przepływka - / zaraz za filterm powietrza/
Mozna go sprawdzic fizycznie, odłaczając kostke instalacji - jezeli to odczujesz poprawe mocy w 70 % - wywali CHECK - ale to pozniej elektronik zresetuje a masz trafienie . Laughing Laughing Laughing
Nie taki diabeł straszny - na poczatku zawsze sa kwiatki ale pozniej wiatr we włosach --- powodzenia Razz Razz Razz Surprised Surprised Surprised
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Rafi87

Stały Bywalec



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 196


Piwa: 16/1
Wysłany: Pią 20 Sty 2012, 11:25
Temat postu:

Re: ( Peugeot 306 ) Awaria dachu


bo 1,6 nie jedzie w tym aucie, tylko 2,0 ewentualnie 1,8, co do dachu to przez forum nikt ci nic nie doradzi, moze to byc wszystko od bezpeicznika, po pompe i sterownik, podstawowe badanie to czy do pompy i sterownika idzie prad, zarejestruj sie na cabrio-club.pl wyszukaj uzytkownika skoh85 on jest z okolic jeleniej gory on ogarnia elektryke dachow Smile
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Reklama








Wysłany: Pią 20 Sty 2012, 11:25
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
swiadomy

Czytelnik



Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legnica
Posiadane auto: Peugot 306 cabrio 1.6 Cabrio
Piwa: 0/3
Wysłany: Sob 21 Sty 2012, 02:20
Temat postu:

Awaria dachu


Po pierwsze bardzo wam dziekuje mobile za pomoc. wiem ze tak napisac ze to dokladnie ,, To ''sie w tym przypadku nie da, ale potrzebowalem wskazowek bo akurat w temacie kabelkow to bardzo slaby jestem. Mechanika, lakiernictwo tak( choc juz dlugo nie robilem samochodow) ale elektryka to nie dlamnie. Tak czy tak dziekuje wam raz jeszcze. Poszukam tego chlopaka na stronie ktora napisal mi Rafi87. Co do mocy, to ciezko mi cos wiecej chwilowo powiedziec. Jazda probna nie byla zbyt dluga, a ja 2 dni po ( niestety 27 ) operacji nie bylem nadzwyczjnie na chodzie. Moze poprostu przyzwyczjenie do ,,reni'' sam niewiem. Przywioze go do siebie w przyszlym tyg to bede w stanie powiedziec wiecej. Przebieg jest wpozadku-90tys, i auto jest bez wypadku. Ale mialem wrazenie ze poprostu nie jedzie. Tak wiec w przyszlym tyg napisze co i jak,liczac na wasza dalsz pomoc i porady. Mam nazieje ze bede sie mogl normalniej poruszac i cos wykonac przy nim. Raz jeszcze dzieki
_________________
swiadomy
Powrót do góry
piekny-gienus

Auto Maniak



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 3336
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: peugeot 607 sedan 2.2 hdi 2004, pass mercedes c klassa, 2003, passat b-6 2006, opel corsa D 2008, peugoeot 407 2007, citroen C-5, laguna, Omega, Megane, honda, Golf, motocykl Honda 500, opel Vektra,
Piwa: 153/18
Wysłany: Sob 21 Sty 2012, 15:27
Temat postu:

Re: ( Peugeot 306 ) Awaria dachu


Zdrowia kolego- radości z auta- dobrej wspołpracy ...
Powrót do góry
Ramirez_2005

Czytelnik



Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Peugeot 306 cabrio 2.0
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Sie 2017, 15:41
Temat postu:

306 cabrio awaria dachu


Witam wszystkich serdecznie,
Jestem nowym użytkownikiem forum oraz szczęśliwym posiadaczem 306 cabrio 2.0, niestety przestał nagle pracować dach, wymieniłem siłowniki ponieważ były nieszczelne, uzupełniłem płyn hydrauliczny licząc że to jest przyczyną. Prąd wg elektryka jest wszędzie (włącznik, pompa) trudno zdiagnozować. Mam pytania czy spotkaliście się z takim zjawiskiem ?, czy posiada ktoś z użytkowników schemat instalacji takiego dachu?, lub mógłby ktoś coś pomóc.

Pozdrawiam,
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 306 ) Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 306 »

Opinie o samochodach Peugeot 306 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 306 ) Nadwozie.


Peugeot301

34 900

2018r.

79 000 km

mazowieckie

Peugeot307 SW

9 900

2005r.

249 000 km

łódzkie

Peugeot308

34 500

2016r.

148 300 km

wielkopolskie

Peugeot5008

32 700

2014r.

236 000 km

mazowieckie

Peugeot5008

115 000

2018r.

170 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System