Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 307 ) to może najpierw ocena :) i pare pytań...



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 307 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Meganka

Czytelnik



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 1

Posiadane auto: Peugeot 307 1.6 HDI 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 21 Maj 2008, 21:16
Temat postu:

to może najpierw ocena :) i pare pytań...


Na początku witam serdecznie wszystkich Szanownych Fomumowiczów Smile to mój pierwszy post tutaj, myślę, że wiadomo dlaczego... pierwszy Peugeot - 307 1.6 HDI Smile

Mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedź na nurtujące mnie pytania, a jest ich wiele... może zabrzmi to dość dziwnie, ale coś tam się znam na tej niezwykle męskiej dziedzinie Very Happy
Mam drugi tydzień samochód, przywiozłam z Francji, wrażenia jazdy super - komfort, spalanie (śr. 5,2/100), jestem zawiedziona brakiem elektrycznych lusterek, brakiem możliwości otwarcia drzwi od strony pasażera, manualny fotel, zdaję sobie sprawę - kwesta wersji, więc nie narzekam dalej Wink

Pierszy serwis - mam nadzieję, że to tylko niespodzianki na początek, wymiana rozrządu, olej + filtry wiadomo, doszły do tego klocki przód i tył, pompa wody, prawy i lewy drążek kierownicy.
Ogólny koszt 2800 - bez drążków, czyli dojdzie jeszcze ok. 800 zł.
Wszystko robiłam w ASO, zasugerowano mi jeszcze wymianę pokrywy silnika, gdyż jest przypalona, nieszczelność, przez co mały odsetek spalin zostaje pod maską...

W każdym razie koszty na start porażające, kilka pytań nasuwa się od razu - czy serwisować w ASO i czy po wymanie wszystkiego co należy będę miała długo spokój Smile
Następna sprawa to turbina, 1500-1700 obrotów i się włącza, a jak z gaszeniem po jeździe na wysokich obrotach-?? 10-20 sekund gasić sinik, wystarczy? I jeszcze jedno, wiem, że poduszki tył da się wyłączyć, mhm.. ale jak wyłączyć przeklęty dźwięk, jak nie mam zapiętych pasów?
Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 307 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 307 »

Opinie o samochodach Peugeot 307 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 307 ) Oceń swoje auto


Peugeot508

33 900

2014r.

185 118 km

śląskie

PeugeotPartner

9 900

2005r.

270 000 km

wielkopolskie

Peugeot2008

47 900

2018r.

54 500 km

wielkopolskie

PeugeotPartner

11 499

2007r.

326 000 km

warmińsko-mazurskie

Peugeot207 CC

15 900

2008r.

203 700 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System