Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot Partner ) Montaż pasów bezpieczeństwa [Peugeot Partner VTC 2010]



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot Partner ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barthar

Czytelnik



Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Krobia
Posiadane auto: Peugeot Partner VTC 1.6 HDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 21 Sie 2012, 21:50
Temat postu:

Montaż pasów bezpieczeństwa [Peugeot Partner VTC 2010]


Witam.
Kupiłem Peugeota z "Kratką". Auto zarejestrowane jest na 5 osób, ale ma dodatkowe dwa siedzenia wraz z pasami które montuje się w przedziale bagażowym (trzeci rząd siedzeń).
Chcę to auto przerobić na 7-osobowe.
W związku z tym, że serwis chce kokosów za montaż siedzeń, chcę to zrobić sam. Niestety nie wiem jak się do tego zabrać. Nie wiem w których miejscach są różne zatrzaski, a nie chciałbym czegoś uszkodzić.
Czy ktoś już coś takiego robił? Ewentualnie ma może coś takiego rozebranego na części i może zrobić zdjęcia co i gdzie się znajduje?
Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
Pozdrawiam
Bartek
Powrót do góry
Paphos

Czytelnik



Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Peugeot Partner
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 02 Wrz 2015, 12:30
Temat postu:

Re: ( Peugeot Partner ) Montaż pasów bezpieczeństwa [Peugeot Partner VTC 2010]


Mam podobny problem Posiadam Partnera z 2009r auto jest zarejestrowane na ciężarowe oraz posiada kratkę Samochód również jest przystosowany dla 7 osób posiada miesjce do montażu pasów i foteli Pytałem w diagnostyce i powiedzieli że musi to zrobić specjalna firma która wystawi mi rachunek nastepnie udam się na przegląd podstawowy i dodatkowy w sumie za 200zł i wypisze oświadczenie że fotele zostały dostawione Zaznaczono że fotele musza być oryginalne i z tym do wydziału komunikacji wymienić dowód Tak to wygląda oficjalnie Nieoficjalnie chciałbym sam dostawić te fotele i założyć pasy nie jest to zbyt trudne wymontować kratke i jeździć W dowodzie nie mam podanej ilości miejsc a w OSKP powiedziano że auta cięzarowe mogą mieć nawet 8 miejsc (nie wiem cy to prawda) Druga strona medalu to podczas kontroli np Policji Pan władza zapyta masz Pan auto ciężarowe a gdzie jest kratka??
Bedę wdzięczny za każdą radę pozdrawiam
_________________
Lepiej mieć brzuch od jedzenia niż garba od robienia Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot Partner ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot Partner »

Opinie o samochodach Peugeot Partner - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot Partner ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola


Peugeot307 SW

12 900

2007r.

182 000 km

lubelskie

Peugeot206

7 900

2004r.

163 742 km

łódzkie

Peugeot208

69 900

2020r.

89 000 km

wielkopolskie

Peugeot508

49 900

2018r.

182 625 km

śląskie

Peugeot508

53 000

2015r.

200 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System