Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot ) Problemy ze zmianą języka menu komputera pokładowego



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pavroo

Czytelnik



Dołączył: 08 Paź 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): kujawsko-pomorskie
Posiadane auto: Peugeot 207
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 08 Paź 2013, 22:32
Temat postu:

Problemy ze zmianą języka menu komputera pokładowego


Jak już to opisałem w przywitaniach, jestem od niedawna posiadaczem Peugeota 207. Autko zostało sprowadzone z Francji i co oczywiste, ma ustawiony w tym języku komputer pokładowy. Niestety znajomość tego właśnie języka u mnie wybitnie kuleje i postanowiłem zmienić go chociaż na angielski. Przeczytałem wcześniej różne wątki na tym i na innych forach, co rozjaśniło mi trochę sytuację. Próbując wcielić w życie przeczytane porady napotkałem na poważne problemy. Otóż mam wyświetlacz RT3 i tam w opcjach (według różnych opisów) znalazłem parametr odpowiedzialny za zmianę języka, ale po wybraniu języka angielskiego wyświetlił się komunikat, że potrzebna jest jakaś płyta. W zestawie samochodowym rzeczywiście odnalazłem oryginalną płytę z oprogramowaniem NAVTEQ i włożyłem ją do stacji dysków, ale po wybraniu języka angielskiego wciąż prosiło o jakąś inną płytę. Trochę się wkurzyłem i na jakiś czas dałem sobie z tym spokój. Na jednym jednak z portali znalazłem aktualizację do RT3, dającą możliwość nawet spolszczenia menu. Opatrzona ona była dość czytelną instrukcją i postanowiłem zaryzykować, wypalając nową płytę z tą właśnie aktualizacją. Włożyłem tą płytę z nowym softem do napędu i przystąpiłem do instalacji. Proces przebiegał dość płynnie i według podanej instrukcji. Niestety efekt okazał się fatalny i zamiast spolszczenia wyskoczyły mi jakieś pojedyncze i pourywane literki. Próbowałem powrócić do francuskiego języka, ale po włożeniu oryginalnego oprogramowania nic się nie zmieniło. Chciałem więc zapytać szanownych forumowiczów, co można w tej sytuacji zrobić? Czy można jakoś cofnąć te zmiany, lub np zresetować komputer do ustawień fabrycznych? Czy można przede wszystkim coś samemu zrobić, czy tylko udać się do ASO? Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi i przepraszam za tak długi post.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery

20) Antena »

Peugeot508 SW

23 990

2012r.

248 000 km

wielkopolskie

Peugeot3008

25 990

2012r.

166 000 km

wielkopolskie

PeugeotPartner

11 499

2007r.

326 000 km

warmińsko-mazurskie

Peugeot3008

37 900

2016r.

158 000 km

kujawsko-pomorskie

Peugeot5008

32 700

2014r.

236 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System