Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 306 ) Tarcie przy hamowaniu, przy niskich prędkościach.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 306 ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ jezdny-układ kierowniczy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elantris

Czytelnik



Dołączył: 29 Lis 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielka Brytania
Posiadane auto: Peugeot 306
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 29 Lis 2013, 17:02
Temat postu:

Tarcie przy hamowaniu, przy niskich prędkościach.


Witam wszystkich. Jeśli ten temat już gdzieś był, to bardzo przepraszam, ale jestem nowa i dopiero się wdrążam. Mój problem polega na tym, że od jakiegoś czasu słychać z przodu koła tarcie, gdy hamuję. Nie zawsze ono występuje, po prostu jak mu się chce Smile. Zdarza się, to gdy jestem na drugim biegu i najzwyczajniej w świecie muszę zahamować. Ostatnio były mrozyy i myślałam, że może woda gdzieś mi się dostała, ale obecnie na dworze jest sucho i nawet ciepło. Pojechałam do mechanika ( niestety mieszkam w Anglii i nie za bardzo mam gdzie podnieść ten samochód i zajrzeć sama, a zwłaszcza, że się na tym nie znam. Nie mam też nikogo, kto podjąłby się tego wyzwania, bo zazwyczaj jak przy chodzi co do czego, to każdy umywa ręce:)). Byłam u mechanika z tarczami hamulcowymi, które wymienił mi z trzy tygodnie temu, gdyż drżała mi kierownica przy szybszych prędkościach. Poszłam znów do niego, jak tylko usłyszałam ten dźwięk. Założył mi nowe klocki, dla świętego spokoju (widocznie tak mu marudziłam,że chciał mnie się pozbyć) i powiedział, że wszystko musi się ułożyć. Wyczyścił mi też wszystko (również, żebym dała mu już święty spokój), ale... dźwięk nadal jest. Jak go zapytałam, co z tym zrobić, to powiedział, że mam się tym nie przejmować, że to się czasem zdarza. Auto przegląd miało we wrześniu i wszystko było ok. Poza tarczami rzecz jasna. Nie jeżdżę po żadnym piachu, droga czasami jest troszkę wyboista, ale w sumie co ma piernik do wiatraka? Przepraszam za tak długi post, ale kompletnie się na tym nie znam i potrzebuję pomocy. Dziękuję Smile.
Powrót do góry
pezotowiec

Debiutant



Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Otwockk
Posiadane auto: Citroen C5 I 2.0 HDI 110KM 2004r Exclusive
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 08 Sty 2015, 03:47
Temat postu:

Re: ( Peugeot 306 ) Tarcie przy hamowaniu, przy niskich prędkościach.


W kwestii konkretnej odpowiedzi to Ci nie pomogę ale do tego złodzieja bym poszedł i żądał zwrotu pieniędzy bo najzwyczajniej Cię okręcił na kasę. Kto wie, może zmienił ci na dość zużyte klocki - typowe machlojstwa cwaniaczków
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 306 ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ jezdny-układ kierowniczy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 306 »

Opinie o samochodach Peugeot 306 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 306 ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ jezdny-układ kierowniczy


Peugeot807

35 900

2012r.

200 000 km

śląskie

Peugeot308

54 990

2018r.

109 000 km

śląskie

Peugeot307 SW

5 900

2002r.

293 000 km

kujawsko-pomorskie

PeugeotRIFTER

62 900

2019r.

114 000 km

mazowieckie

Peugeot3008

29 000

2010r.

186 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System