Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 407 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KP039

Debiutant



Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 06 Lut 2015, 23:23
Temat postu:

Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


Cześć,

Chcę kupić samochód do 15 tys zł. To będzie moje pierwsze auto. Najlepiej jak najmłodszy rocznik. Zastanawiam się nad Focusem II, Peugeotem 407, Mazda III lub Fiatem punto. Wiem, że samochody z różnych beczek, ale akurat takie mi się podobają. Chciałbym, żebyście pomogli mi wybrać, któryś z tych lub może podali jakieś swoje propozycje. Dodam, że średnio interesuję się samochodami, więc piszcie wszystko, jaki silnik, który rocznik itd.

Z góry dzięki za pomoc Smile
Powrót do góry
beers

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 410
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: wcześniej Peugeot 407 V6 3.0 z 2006 r., aktualnie Toyota RAV4 2,2 D-CAT z 2015 r.
Piwa: 57/0
Wysłany: Sob 07 Lut 2015, 00:51
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


Nie wypowiadam się co do samochodów innych marek poza Peugeotem. Jeśli chodzi o uwagi natury ogólnej to osobiście uważam, że przy obecnych cenach benzyny i ewentualnie gazu, zakup samochodu z silnikiem benzynowym wolnossącym (bez turbin doładowujących) jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, bowiem używane diesle są kosztowne w naprawach, a ich trwałość i niezawodność nie jest wcale większa od benzyniaków. Oczywiście koszty benzyny są wyższe ale koszty ewentualnych napraw zdecydowanie niższe od diesli. Jeśli chodzi o Peugeota 407 to przeczytaj poniżej cały dział poświęcony ocenom tego typu samochodu w różnych konfiguracjach silnikowych, ze skrzyniami biegów ręcznymi i automatycznymi.
Powrót do góry
KP039

Debiutant



Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Lut 2015, 00:17
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


Ale polecasz 407 na pierwszy samochód? Kupię rocznik 2004, 2005 do 15 tys? Nie jest zbyt drogi w utrzymaniu?
Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Nie 08 Lut 2015, 12:24
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


Witam, można polecić czemu nie, jak dobry egzemplarz i do tego pełne wyposażenie. Pytanie tylko benzyna czy diesel?
Powrót do góry
mariano81

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 256
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrowiec Św.
Posiadane auto: Peugeot 407 2.0 B+G, 2006r
Piwa: 20/2
Wysłany: Nie 08 Lut 2015, 12:25
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


Zależy jak trafisz i co na start będziesz miał do wymiany. Czy drogi w utrzymaniu, zależy kto go utrzymuje. Weź pod uwagę, to że kompletny rozrząd z pompa ze średniej półki to koszt ok 700 zł. Jeśli kupisz auto na aluminiowej 17 to cena nowej chińskiej opony oscyluje w granicach 300 zł. Koszt przekładki i wyważenia (nieprzelotowe) to ok 100 zł. Dolny sworzeń wahacza w miarę solidny to ok 200 zł. Sam zdecyduj czy to tanio czy drogo. Ale auto bardzo ładne, cieszy oko Wink
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 08 Lut 2015, 12:25
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
gidue300

Debiutant



Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): zgierz
Posiadane auto: peugeot 407 sw, 2.0hdi 2006r citroen c5 2.0 hdi
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 08 Lut 2015, 12:43
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


Przede wszystkim musisz sobie odpowiedzieć do czego ci jest potrzebny i ile kilometrów rocznie pokonujesz. Na temat rodzaju paliwa się nie wypowiadam bo to sprawa indywidualna ale jak chcesz kupić jak najmłodszy, w miarę tani w eksploatacji i nie wozisz rodziny to raczej proponuje punto chyba że też chcesz wypisywać jak jeden z forumowiczów "francuskie gówno" . Ja mam Sw 2.0 Hdi w automacie z 2006r i jestem zadowolony. I musisz się liczyć z tym że im taniej kupisz dany rocznik , tym więcej w niego włożysz. Choć to też nie reguła. Pozdrawiam
Powrót do góry
KP039

Debiutant



Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Lut 2015, 23:07
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


Jestem biednym studentem takze duzo kasy nie mam;d Bede jezdzil kilka razy w tygodniu po miescie, krotkie trasy i raz, dwa razy w tygodniu bede wracal z wawy do domu (ok 300km w dwie strony). Nie chcialbym jakiegos malego silnika, bo zapewne przy takiej budzie bedzie mial sie ciezko zbierac. Ale nie wiem, ktory najlepszy, czy diesel czy benzyna, czy automat itd dlatego pise na tym forum bo wiem ze sa tu ludzie ktorzy sie na tym znaja. A moze do 15 tys w ogole nie kupie dobrego 407?? POMOZCIE Smile
Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Pon 09 Lut 2015, 12:02
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


Ależ kolego czemu nie kupisz do 15 tys zł, jak najbardziej kupisz z rocznika 2006-7, jeśli chodzi o pokonywanie takiej trasy to zalecam diesla 2.0 są bardzo oszczędne, lecz przy kupnie takiego auta zalecam dobrze się przyjrzenia auta i czy wszystko jest na miejscu, bo nie którzy potrafią zaniedbać pomimo że w środku auta ślicznie wygląda.
Musisz wiedzieć że dobry egzemplarz i zadbane auto posłuży ci na wiele lat.
Wybór auta również zależy z jakie rejonu kupujesz, przed kupnem możesz również wystawić link na tym forum.
Koledzy z forum co nie co podpowiedzą Wink .
Powrót do góry
mariano81

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 256
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrowiec Św.
Posiadane auto: Peugeot 407 2.0 B+G, 2006r
Piwa: 20/2
Wysłany: Pon 09 Lut 2015, 16:44
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


KP039 napisał:
Jestem biednym studentem takze duzo kasy nie mam;d Bede jezdzil kilka razy w tygodniu po miescie, krotkie trasy i raz, dwa razy w tygodniu bede wracal z wawy do domu (ok 300km w dwie strony). Nie chcialbym jakiegos malego silnika, bo zapewne przy takiej budzie bedzie mial sie ciezko zbierac. Ale nie wiem, ktory najlepszy, czy diesel czy benzyna, czy automat itd dlatego pise na tym forum bo wiem ze sa tu ludzie ktorzy sie na tym znaja. A moze do 15 tys w ogole nie kupie dobrego 407?? POMOZCIE Smile


Jeśli jesteś biednym studentem, to zastanów się 100 razy nad zakupem, ewentualnie kup wtedy jeśli będziesz miał absolutną pewność, że niewiele będzie trzeba dokładać, a tu nie ma pewności co się wydarzy.

Jeśli silnik benzynowy to nie 1,8. 2.0 to minimum ale i taka pojemność nie daje mi satysfakcji z jazdy. Jeśli jest LPG to teraz koszt 100 km poniżej 200 zł*.

*oczywiście 20


Ostatnio zmieniony przez mariano81 dnia Pon 09 Lut 2015, 19:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Pon 09 Lut 2015, 17:46
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


Witaj kolego mariano81, napisał mariano81 [img]Jeśli jest LPG to teraz koszt 100 km poniżej 200 zł.[/img] skoro za prawie 200 zł na 100 km to jaki silnik siedzi 5 litrowy? w takim razie coś nie tak policzyłeś.
Powrót do góry
KP039

Debiutant



Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 09 Lut 2015, 18:26
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


Wiec najlepiej kupic 2,0 diesla tak?
Jak tak patrze na ogloszenia, to wiele z nich ma dopisek: "mozliwosc sprawdzenia na dowlonej stacji diagnostycznej" Czy takie sprawdzenie daje 100% gwarancje, ze auto jest w dobrym stanie?
Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Pon 09 Lut 2015, 19:07
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


Witaj, sto procent na pewno nie ale 99% to tak, oczywiście najlepiej w serwisie ale to wszystko zależy pod jakim względem prosimy sprawdzić, (jedni proszą sprawdzić tylko silnik, a drudzy proszą całe auto)taka jest różnica. Na dłuższe trasy i chcąc oszczędnie to tylko diesel. Reszta decyzja należy do ciebie.
Przy zakupie nie kieruj się emocjami i najlepiej kogoś ze znajomego poprosić który się zna i obejrzał przed kupnem auta. To tyle na temat.
Powrót do góry
M K

Czytelnik



Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: 407 SW 2.0 pb
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 15 Lut 2015, 23:16
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


Panowie, bez obrazy, ale trochę zbyt lajtowo przestawiacie sprawę kupna auta koledze, który ewidentnie nie ma o tym pojęcia - nie jest tak wesoło.

Pierwsza rzecz: rynek aut używanych to jedno wielkie pole minowe i żeby znaleźć sensowne auto trzeba albo samemu się choć trochę znać ( lub przynajmniej dużo i uważnie poczytać o kupnie używanego auta - w internecie jest tego mnóstwo), albo wozić ze sobą kogoś, kto się zna. Owszem, ocena auta w serwisie się przyda, ale przedtem trzeba auto samemu zweryfikować (dokładne oględziny, mierzenie lakieru i przejażdżka), bo jakby chcieć z każdym kolejnym szpachlowozem czy szczepanem do ASO jechać, to budżet na auto szybko stopnieje, nie mówiąc o straconym czasie...

Druga rzecz: mając ograniczony budżet, trzeba się na wstępie zastanowić, jakie auto jest mi potrzebne i na jakie mnie stać - pomiędzy punto, czy nawet focusem, a autem takim jak 407, jest ogromna różnica (to wręcz inne światy ) jeśli chodzi o wygląd, komfort i jakość wykonania, ale również koszty utrzymania.
Już pisano o rozrządzie czy oponach - napiszę na własnym przykładzie, bo kilka miesięcy temu sam kupiłem 407 - auto wydaje się być w dobrym stanie (sam sprawdzałem i potwierdziły mi to 2 serwisy) i jest w benzynie (co minimalizuje ryzyko dodatkowych kosztów), a i tak na sprawy czysto eksploatacyjne (właśnie rozrząd, oleje, filtry, opony, akumulator) poszło już prawie 3 tysie. W dieslu dodatkowo przy przebiegu ok. 200 tys. km do rychłego zrobienia będzie pewnie dwumasa - z wymianą prawie 2 tysiące (na pocieszenie, w Polsce 10-letnie diesle z przebiegiem 200 tys. na prawdę mają co n. 300 tys. więc dwumasa już pewnie wymieniona Smile ), do tego mogą dojść wtryski, turbosprężarka (zwł. w 1.6) A jak się coś jeszcze popsuje ? A jak trafisz na podpicowany szrot albo auto, które ktoś sprzedaje, żeby pozbyć się kłopotów?

i tu dochodzimy do:
Trzecia rzecz: francuskie auta stosunkowo szybko tracą na wartości, ale póki co, 407 w cenie poniżej 15 tys. to będzie właśnie raczej mina i skarbonka niż porządne auto. W najlepszym wypadku będzie trzeba do niego na dzień dobry dołożyć min. 2 tys., żeby jeździł. Dlaczego? Bo do 15 tys. to kosztują te najtańsze występujące w ogłoszeniach egzemplarze (w dodatku pierwsze roczniki, nie żadne 2006-7). One naprawdę nie bez powodu są najtańsze...
Powrót do góry
kuba_m

Debiutant



Dołączył: 15 Gru 2015
Posty: 24
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Peugeot
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 10 Maj 2016, 16:22
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


KP039 napisał:
Ale polecasz 407 na pierwszy samochód? Kupię rocznik 2004, 2005 do 15 tys? Nie jest zbyt drogi w utrzymaniu?


Niecały rok temu kupiłem 407 2004r za 11800PLN. Włożyłem w niego już sporo pieniędzy. Na wszystko mam faktury także jestem w stanie wypisać Ci czego można się spodziewać kupując ten samochód z tego rocznika. Pewnie niektórzy załapią się za głowę że to szaleństwo dokładać do starego auta. Jednak jeżdżę głównie w trasie (prawie 500km w jedną stronę) i zależy mi, żeby czuć się w miarę pewnie w samochodzie podczas kilkugodzinnej drogi.

Czy warto? Moim zdaniem warto, jeśli szukasz samochodu na trasę. W komfortowych warunkach jeździ 4 osoby, w nieco mniej komfortowych 5. Bagażnik jest bardzo duży. Spalanie w trasie małe (silnik 2.0 HDI). Nie zamieniłbym na mniejszy samochód. Jeśli jednak chcesz jeździć po mieśćie, to zastanów się. Samochód nie jest mały, ma długi przód, parkowanie wymaga nieco wprawy. Także od tych, obok których zaparkowałeś ;p Oczywiśćie przesadzam z tym parkowaniem. Moim zdaniem nie jest to najlepsze auto na miasto. Także komfort pracy zawieszenia jest średni (albo po prostu w moim coś jeszcze niedomaga).

Jazda po mieście tym samochodem z HDI to pomyłka moim zdaniem. Zimą szczególnie, kiedy potrzebujesz conajmniej 15 minut żeby samochód się zagrzał. Krótko mówić - rozrzutność, wolę rower jeśli pogoda pozwala.

Po powrocie do domu wypiszę w miarę dokłądnie na co wydałem pieniądze jeśli chodzi o utrzymanie tego samochodu.
Powrót do góry
kuba_m

Debiutant



Dołączył: 15 Gru 2015
Posty: 24
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Peugeot
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 10 Maj 2016, 23:24
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) Chce kupic 407 na pierwszy samochód do 15 tys. Polecacie?


Tak jak obiecałem. Wypisuję niemalże wszystkie koszty utrzymania samochodu od sierpnia 2015. Podane ceny są oczywiście cenami brutto. Zdaję sobie sprawę, że być może niektórych serwisowań nie musiałem przeprowadzać / nie musiałem ich przeprowadzać jeszcze teraz. Być może na niektórych zostałem oszukany (jak chociażby na szczęście nieudana akcja z próbą naciągnięcia mnie na przepływomierz za 600 PLN). Pewnie mechanicy mnie kochają ;p Muszę jednak zaznaczyć, że nie miałem informacji o historii samochodu, żadnej książki serwisowej - zatem nie wiedziałem np. ile km zostało przejechane na rozrządzie itd. Oczywiście każdy egzemplarz jest inny i życzę Ci, żebyś kupił jak najlepszy - ceny mają tylko uzmysłowić rzeczywiste koszty utrzymania tego modelu dokładnie z tego rocznika o który pytasz.

- Akumulator 380 PLN (varta silver 77p+ E44)

Jedno z większych serwisowań:
- świece żarowe 300 PLN
- filtr oleju 26 PLN
- olej silnikowy 150 PLN
- filtr powietrza 49PLN
- filtr paliwa 66 PLN
- komplet rozrządu 430 PLN
- filtr kabinowy 73 PLN
- wymiana świec, czyszczenie EGR, wymiana filtrów 430 PLN
- wymiana rozrządu 350 PLN
- płyn chłodniczy 50 PLN
(razem 1922 PLN brutto, Wrocław)

Serwisowanie zawieszenia:
- tuleja wahacza 130 PLN
- tuleja wahacza 146 PLN
- wahacz zawieszenia 300 PLN
- tuleja wahacza 56 PLN
- tuleja wahacza 227 PLN
- wahacz zawieszenia 252 PLN
- płyn do wspomagania 67 PLN
- płyn hamulcowy 40 PLN
- geometria 121 PLN
- robocizna 650 PLN
(Razem brutto 2452 PLN, Wrocław)

Wymiana opon zimowych
- opony zimowe (kormoran snowpro b2, wymiana oraz doliczone coś ekstra za obecność czujników) 1135 PLN

Wymiana opon tylnych letnich (zakupiłem samochód z tylnym w słabym stanie)
- montaż i wyważanie 110 PLN (musiałem ponownie wyważyć przód po poprzednim warsztacie który to zrobił słabo)
- opony 890 PLN (2x ventus prime 3)

- FAP 984 PLN (kto borykał się z problemem szarpiącego auta ten wie o co chodzi)

- poduszka (dwie sztuki) zawieszenia silnika 388 PLN (razem)

- spawanie plastików rury dolotowej, złożenie rury odmy (skruszałe plastiki, pęknięcia rur) 200 PLN

- naprawia wiązki elektrycznej 60 PLN (powszechny problem w 407 - przepalająca się masa)

Jeśli dobrze podliczyłem wychodzi 8523 PLN.
Jeśli kupisz auto z dobrymi kompletami opon odejmij jakieś 2000 PLN.
Jeśli kupisz auto w którym nie będziesz miał problemu z FAP/EGR odejmij 1000 PLN

Mniej więcej jak widać dołożone ponad 5000 PLN.

"Akcja" z przepływomierzem:
- przepływomierz 609 PLN (śmiechu warte, ostatecznie dostałem zwrot tych pieniędzy i założony został stary przepływomierz. Pytanie czy ktoś z was także będzie miał wątpliwą przyjemność zostać podliczonym za niepotrzebną wymianę części?). Nie zadajcie pytań Wink Wiem doskonale, że przepływomierz do tego auta kosztuje połowę tej kwoty i można go założyć samemu. Nie mam siły pisać o tej historii ani oczerniać tu warsztatów (choć być może powinienem).

Jeśli chcesz znać także inne mniejsze wydatki, to dolicz także te:
- zapasowy olej 33 PLN (Total Quartz, 1L)
- żarówki 24 PLN (bosh, 2x przednie krótkie światła)
- płyn do chłodnicy 20 PLN
- dywaniki gumowe 50PLN
- dekielek spryskiwaczy, mocowanie osłony silnika 54 PLN
- zawór w kołach (puszczał powietrze tylko jeden, ale wymieniłem wszystkie 4x) 87PLN (razem)
- wycieraczka 2x (przód, valeo, 60 PLN)
- płyn do spryskiwaczy 4x 55 PLN (razem)
- mocowanie osłony silnika 76 PLN
- akcesoria zimowe (płyn do szyb, szczotka, silikon itp) 56 PLN
Razem 515 PLN

Jako, że jest to Twoje pierwsze auto to pozwolę dodać, żebyś nie zapomniał:
- rejestracja (nie pamiętam ile kosztowało)
- opłata recyclingowa (została na szczęście zniesiona) - nie bierz jej pod uwagę
- obowiązkowe OC (kupiłem za niecałe 800 PLN, ale ceny mogą być sporo wyższe)
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 407 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 407 »

Opinie o samochodach Peugeot 407 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 407 ) Oceń swoje auto


Peugeot207 CC

11 500

2009r.

190 000 km

mazowieckie

Peugeot308 SW

69 850

2019r.

94 800 km

wielkopolskie

Peugeot308

17 999

2007r.

139 000 km

dolnośląskie

Peugeot3008

32 000

2012r.

199 500 km

śląskie

Peugeot207

13 400

2009r.

212 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System