Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 807 ) Przeróbka Podgrzewacza-Webasto na webasto sterowane tel



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 807 ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
volvgangster

Czytelnik



Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętochłowice
Posiadane auto: Fiat Ulysse 2
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 16 Lis 2015, 22:16
Temat postu:

Przeróbka Podgrzewacza-Webasto na webasto sterowane tel


Witam

Właśnie jestem po przeróbce oryginalnego podgrzewacza webasto na sterowane telefonem gsm.Uruchamiane kiedy ja chcę lub tak jak jest zaprogramowane w komputerze silnika.Ponieważ na rynku jest bardzo mało ludzi zajmujących się takimi przeróbkami a serwis webasto za przeróbkę życzy sobie po kilka tysięcy złociszy mam namiar na gościa w Katowicach co mi przerobił moje tak jak wyżej pisałem za kilka stówek a co za tym idzie cieszę się tego a jeszcze zimy nie ma.Z uwagi ,że na forum nic nie znalazłem w temacie to zamieszczam te ogłoszenie lub temat .Dla zainteresowanych telefonem do speca od webasta kontakt na meila.Proszę o nie usuwanie posta a nawet podtrzymanie go na liście z uwagi na temat i brak fachowców.

Jako ,że to mój pierwszy post a nie posiadam 807 lecz blizniaczego Fiata Ulysse a na forum fiata mało co się dzieje zakładam post tutaj być może komuś się przyda ta podpowiedź
Powrót do góry
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Sro 18 Lis 2015, 23:44
Temat postu:

Re: ( Peugeot 807 ) Przeróbka Podgrzewacza-Webasto na webasto sterowane tel


Montowałem kiedyś klientowi takie sterowanie, nie jest to dobry pomysł bo jak masz słabszy akumulator albo nie zdąży sie zregenerować to nie odpalisz silnika po powrocie do samochodu szczególnie zimą. Z dmuchawą musiał by startować silnik a to już komplikuje cała sprawę.
_________________
Prosze pytać na pw.
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
volvgangster

Czytelnik



Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętochłowice
Posiadane auto: Fiat Ulysse 2
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 21 Lis 2015, 17:30
Temat postu:

Re: ( Peugeot 807 ) Przeróbka Podgrzewacza-Webasto na webasto sterowane tel


HERMES napisał:
Montowałem kiedyś klientowi takie sterowanie, nie jest to dobry pomysł bo jak masz słabszy akumulator albo nie zdąży sie zregenerować to nie odpalisz silnika po powrocie do samochodu szczególnie zimą. Z dmuchawą musiał by startować silnik a to już komplikuje cała sprawę.


ja mam ustawione na 30 min potem gaśnie .Można śmiało zaprogramować czas smsem od 10 minut w górę.Co do dmuchawy jest ustawiona regulatorem prędkości.Można śmiało zostawić wyłączoną lub włączoną na maxa a webasto i tak swoją prędkością załączy dmuchawę.Co do aku mam nówkę troszkę większą i myślę,że nie powinno być problemu zobaczy się jak mrozy przyjdą Very Happy ja jestem happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 807 ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 807 »

Opinie o samochodach Peugeot 807 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 807 ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola


Peugeot308 CC

25 800

2010r.

213 000 km

wielkopolskie

Peugeot508

69 900

2020r.

111 000 km

kujawsko-pomorskie

Peugeot307 CC

15 800

2006r.

143 000 km

mazowieckie

Peugeot508 SW

39 999

2016r.

216 000 km

łódzkie

PeugeotPartner

43 900

2018r.

187 888 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System