Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 206 ) Problem z odpalaniem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 206 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inoob

Czytelnik



Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zabrze
Posiadane auto: Peugeot 206
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 11 Lip 2016, 20:18
Temat postu:

Problem z odpalaniem


Witam ! Od długiego czasu mam problem ze swoim peugeotem 206. Może zacznę od początku.
Niecały rok temu problem zaczął się od rozładowanego akumulatora. Kiedy chciałem odpalić auto po przekręceniu kluczyka w stacyjce było słychać pod maską - cyk cyk cyk - auto nie odpalało. Akumulator nagle sie rozładował. Trzeba było wówczas naładować akumulator i problem znikał lecz po jakimś czasie znów się pojawiał. Alternator został w tym czasie wymieniony - jest nowy. Problem pojawiał się co kilka miesięcy w najmniej spodziewanych momentach. Teraz od miesiąca problem wygląda następująco. Auto odpala lecz po chwili gaśnie. Podczas odpalania auta słychać dziwne zgrzyty. Auto da się odpalić lecz poprzez przekręcenie kluczyka oraz nadepnięcia pedału gazu na maksymalne obroty. Dzisiaj zdarzyła mi się taka sytuacja, że podczas jazdy auto po prostu mi zgasło. Warto zaznaczyć, że problem nie występuje za każdym razem. Na 8 odpaleń auta na dzień zdarza się to 3/4 razy. Dziwna sytuacja również zdarzyła mi się ostatnio gdy świeciła mi się kontrolka rezerwy. Zatankowałem auto lecz rezerwa wciąż się świeciła a wskazówka paliwa nawet nie drgnęła. Po kilkudziesięciu kilometrach wskazówka nagle się podniosła a kontrolka zgasła. Nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego. Co do akumulatora - nie był wymieniany. Klemy były czyszczone. Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuje i na pytania z wielką chęcią odpowiem.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 206 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 206 »

Opinie o samochodach Peugeot 206 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 206 ) Porady, problemy techniczne

15) zawory »

Peugeot208

28 900

2017r.

76 750 km

wielkopolskie

Peugeot301

34 900

2018r.

79 000 km

mazowieckie

Peugeot308

67 700

2017r.

160 000 km

mazowieckie

Peugeot4007

29 900

2010r.

165 725 km

śląskie

Peugeot3008

87 300

2020r.

155 211 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System