Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 407 ) Ocena Peugeot 407 ! ;>



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 407 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korbas

Debiutant



Dołączył: 18 Mar 2017
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: Peugeot 407 SV EXECUTIVE
Piwa: 1/2
Wysłany: Sro 22 Mar 2017, 20:23
Temat postu:

Ocena Peugeot 407 ! ;>


Witam cześć !
Postaram się opisać i ocenić mój samochód. Zaczynajmy.. !
marka: Peugeot 407 SV EXECUTIVE (sedan)
silnik: 2.0 HDI 100 KW (136 km)
rocznik: 2004
kolor: Czarny onyx
przebieg: 334 kkm
To tak samochód kupiłem 7-8 mc temu gdy miał przebieg 309 kkm, oczywiście z wejścia powymieniałem rozrząd, oleje, wszystkie filtry... Od tamtego czasu pare razy zaglądałem do samochodu bo pojawiło sie pare usterek jak np: cieknąca skrzynia, pare rzeczy w zawieszeniu i pokazał mi się olej pod kolektorem. Cieknąca skrzynia okazała się pękniętym mocowaniem linki od biegu wstecznego ( 0 zł silikon i jest ok), wymiana uszczelek na kolektorze (130zl) nie mówię o robociźnie bo robię ASO ( a sobie podłubię ) Wink Parę rzeczy mam jeszcze do zrobienia ale o tym to kiedy indziej. Jeżeli chodzi o jazdę bardzo przyjemnie mi się jeździ i po mieście i w trasy. Moc ? Hmm jest czym wyprzedzić i ogólnie jest ok ale jak zawsze brakuje paru kucy dlatego rozważam trochę ją podnieść ( jak macie jakieś sprawdzone miejsca w woj. Lubelskim to dajcie znać gdzie i za ile ;D ) Jeżeli chodzi o spalanie to dla mnie jest male do 7-7,4 w mieście a na trasie coś około 5-5,5-6,2 zależy jak się ciska. Samochód w miarę przestronny. Bagażnik jak to w sedanie, trochę wejdzie ale małymi partiami. Awaryjność, od czasu kiedy go mam pare rzeczy było i jest do roboty jak to w samochodzie używanym, mogę powiedzieć że cześci nie są drogie ceny jak do skody octavi I Wink Dużo jeżdżę i robię sporo km i w tym czasie na trasie czy gdziekolwiek bym nie pojechał Pugu mnie jeszczę nie zawiódł (tfu tfu). Nagłośnienie bardzo dobre JBL ładnie gra jest czym '' jebn**'' Wink To może jakieś waady to np: twarde zawieszenie (w sumie wada i zaleta bo w zakrętach nawet przy dużej prędkości trzyma się jak '' pijany płotu'' czyli dobrze ;D felas 17" 225/50), miękka blacha jak ktoś się mocniej oprze to może zostać ślad.. ciężki dostęp do niektórych części podczas naprawy, hmm chwilowo nie potrafię sobie przypomnieć co jeszcze z wad ale jeżeli mi przypomni to dopiszę niżej. Ogólnie powiem tak przed zakupem Puga byłem uprzedzony i źle myślałem o samochodach francuskich z grupy PSA. Teraz wiem że byłem głupi ponieważ jest to bardzo dobry samochód (w moich oczach) w naprawdę dobrej cenie o pięknej lini nadwozia, tanich częściach i nawet dobrej mocy a także o dobrej blasze (brak rudej szmat*) na karoserii ;D Więc z czystym sercem mogę polecić ten samochód mówię to znajomym w rodzinie a także i tu, ponieważ stereotypy krążące o francuskich autach jak do tej pory mi się nie sprawdziły, jak się dba o samochód to się go ma, nie ważne ile ma przejechane. No to chyba na tyle miałem ocenić i oceniłem tak wygląda mój samochód Peugeot 407 ! Cool
_________________
Hmm..
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 407 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 407 »

Opinie o samochodach Peugeot 407 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 407 ) Oceń swoje auto


Peugeot2008

86 900

2020r.

55 000 km

wielkopolskie

Peugeot307 CC

12 900

2004r.

260 000 km

śląskie

Peugeot3008

68 900

2018r.

131 185 km

podkarpackie

Peugeot3008

25 900

2011r.

244 000 km

wielkopolskie

PeugeotRIFTER

63 900

2019r.

114 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System