Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 206 ) Peugeot 206 1.9 D moje odczucia.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 206 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hunter206

Czytelnik



Dołączył: 09 Kwi 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lesko
Posiadane auto: Peugeot 206 1.9 D
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Kwi 2017, 02:20
Temat postu:

Peugeot 206 1.9 D moje odczucia.


Witam szanownych posiadaczy tego jakże wspaniałego samochodu, czyli Peugeot'a 206 (w szczególności tych z 1.9 D Laughing ) Smile

Chciałbym podzielić się z Wami moimi odczuciami dotyczącymi w/w samochodu po 6 miesiącach użytkowania.
Samochód na pewno świetnie się prezentuje wizualnie, ładna linia i charakterystyczne wloty powietrza na masce, w środku nie ma co narzekać na samochód tej klasy, powiem więcej czuję się w nim bardzo dobrze!
Jeżdżę nim dużo, 500-600 km na tydzień to jest minimum. Jeździ się bardzo przyjemnie, niby 70 kuca, ale po autostradzie jak dla mnie bardzo dobrze się prowadzi i można też co nieco wyprzedzić. Do tej pory wymieniłem tylną belkę, byłem zmuszony bo samochodem nie dało się jeździć... miał tak wspaniałego poprzedniego właściciela Smile amortyzatory oraz w kolejce czekają wahacze i końcówki drążków, również wymiana oleju i filtrów- wszystkich.

Pisząc tego posta chciałbym zadać również pytanie, gdyż mam z tym samochodem dwa problemy, które wynikły w ostatnim czasie a mianowicie:
1) Mam problem z radiem, które przy DELIKATNYCH nierównościach na drodze zaczyna przerywać i często się wyłącza, to samo dzieje się w przypadku ostrych skrętów przeważnie w prawo oraz przy uderzeniu w prawą, dolną część kokpitu (?) mniej więcej na wysokości radia a pokręteł od nawiewu, uderzenia wiadomo przypadkowe kolanem pasażera podczas jazdy.
2) Kolejny to szarpania, coraz częstsze... oraz przygaszanie silnika. Mianowicie jadąc na jedynce wrzucam bieg drugi i mając wciśnięte sprzęgło silnik gaśnie po puszczeniu sprzęgła samochód jedzie normalnie, to samo się dzieje przy biegach wyższych, ale zdecydowanie rzadziej. Myślę, że z tym wiąże się również szarpanie bo również następuje przy zmianie biegu z niższego na wyższy.

Proszę Was o pomoc i podpowiedzi co należy zrobić. Nadmieniam iż nie jestem mechanikiem, ani domowym majsterkowiczem, zwykłym prostym użytkownikiem, który potrafi wymienić olej, koła z letnich na zimowe i na odwrót popatrzeć na silnik i mniej więcej powiedzieć gdzie co jest Rolling Eyes

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 206 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 206 »

Opinie o samochodach Peugeot 206 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 206 ) Oceń swoje auto


Peugeot208

17 900

2014r.

166 525 km

mazowieckie

Peugeot207 SW

12 400

2010r.

185 000 km

śląskie

Peugeot1007

8 888

2005r.

177 000 km

wielkopolskie

Peugeot308

49 900

2017r.

72 000 km

wielkopolskie

Peugeot5008

25 500

2010r.

189 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System