Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 206 ) Peugeot 206 1.9 D moje odczucia.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 206 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hunter206

Czytelnik



Dołączył: 09 Kwi 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lesko
Posiadane auto: Peugeot 206 1.9 D
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Kwi 2017, 02:20
Temat postu:

Peugeot 206 1.9 D moje odczucia.


Witam szanownych posiadaczy tego jakże wspaniałego samochodu, czyli Peugeot'a 206 (w szczególności tych z 1.9 D Laughing ) Smile

Chciałbym podzielić się z Wami moimi odczuciami dotyczącymi w/w samochodu po 6 miesiącach użytkowania.
Samochód na pewno świetnie się prezentuje wizualnie, ładna linia i charakterystyczne wloty powietrza na masce, w środku nie ma co narzekać na samochód tej klasy, powiem więcej czuję się w nim bardzo dobrze!
Jeżdżę nim dużo, 500-600 km na tydzień to jest minimum. Jeździ się bardzo przyjemnie, niby 70 kuca, ale po autostradzie jak dla mnie bardzo dobrze się prowadzi i można też co nieco wyprzedzić. Do tej pory wymieniłem tylną belkę, byłem zmuszony bo samochodem nie dało się jeździć... miał tak wspaniałego poprzedniego właściciela Smile amortyzatory oraz w kolejce czekają wahacze i końcówki drążków, również wymiana oleju i filtrów- wszystkich.

Pisząc tego posta chciałbym zadać również pytanie, gdyż mam z tym samochodem dwa problemy, które wynikły w ostatnim czasie a mianowicie:
1) Mam problem z radiem, które przy DELIKATNYCH nierównościach na drodze zaczyna przerywać i często się wyłącza, to samo dzieje się w przypadku ostrych skrętów przeważnie w prawo oraz przy uderzeniu w prawą, dolną część kokpitu (?) mniej więcej na wysokości radia a pokręteł od nawiewu, uderzenia wiadomo przypadkowe kolanem pasażera podczas jazdy.
2) Kolejny to szarpania, coraz częstsze... oraz przygaszanie silnika. Mianowicie jadąc na jedynce wrzucam bieg drugi i mając wciśnięte sprzęgło silnik gaśnie po puszczeniu sprzęgła samochód jedzie normalnie, to samo się dzieje przy biegach wyższych, ale zdecydowanie rzadziej. Myślę, że z tym wiąże się również szarpanie bo również następuje przy zmianie biegu z niższego na wyższy.

Proszę Was o pomoc i podpowiedzi co należy zrobić. Nadmieniam iż nie jestem mechanikiem, ani domowym majsterkowiczem, zwykłym prostym użytkownikiem, który potrafi wymienić olej, koła z letnich na zimowe i na odwrót popatrzeć na silnik i mniej więcej powiedzieć gdzie co jest Rolling Eyes

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 206 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 206 »

Opinie o samochodach Peugeot 206 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 206 ) Oceń swoje auto


Peugeot208

30 900

2014r.

143 000 km

śląskie

Peugeot308 SW

32 900

2015r.

236 194 km

mazowieckie

Peugeot3008

99 900

2020r.

55 000 km

wielkopolskie

Peugeot508 SW

32 700

2013r.

127 000 km

mazowieckie

PeugeotPartner

43 900

2018r.

187 888 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System