Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 308 ) 308 1.6 Vti problem z Navi i zmieniarką CD



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 308 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rychooo

Debiutant



Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kujawy
Posiadane auto: Peugeot 308 ??
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 22 Mar 2018, 08:46
Temat postu:

308 1.6 Vti problem z Navi i zmieniarką CD


Witam! Moja 308 zakupiłem całkiem nie dawno i powoli wyskakują różne kwiatki, mama nadzieję, że uporam się z nimi i później będzie tylko lepiej Smile Mam dwa problemy:

1. Navigacja - ekran działa, nawigacja też ale nie działa przycisk od zmiany pozycji i chowania nawigacji. Navigacja jest cały czas na widoku i nie da się jej schować. Na kokpicie są dwa przyciski - jedne góra/dół, który domyślam się reguluję się pozycje navigacji w pionie, drugi przycisk na którym narysowany jest monitorek i domyślam się, że on odpowiada za chowanie navigacji. Przyciski nie reagują. Gdzieś wyczytałem podobny problem występował gdy płyta od navigacji była w odbiorniku ale w sumie to nie wiem gdzie on jest zlokalizowany w moim aucie i czy rzeczywiście to jest problemem skoro nie działają żadne przyciski. Miał ktoś może podobny problem z którym się uporał?

2. Odtwarzacz CD na 5 płyt. Kiedy przełączę radio na odtwarzacz to teoretycznie włącza się płyta, z tym że cały czas włącza się ten sam utwór czyli np 16/99 i też teoretycznie jest odtwarzane bo sekundy lecą ale muzyka nie gra. Dodatkowo nic się nie dzieje przy próbie przełączenia na inny utwór. Chcą włożyć kolejną płytę to nie jest ona sama swobodnie pobierana przez odtwarzacz tylko do samego końca palce trzeba ją popchnąć. Do radia podłączony jest gdzieś z boku dodatkowo Emulator zmieniarki XCarLink na karty SD i pendrive (Na tvnTrubo w programie 101 napraw gościu podłączał takie coś do starego volvo bodajże). Po podłączeniu pendrive ten dodatkowy odbiornik sygnalizuje na czerwono że coś jest podpięte, jednakże na odtwarzaczu nic się nie dzieje. Wymiana zmieniarki to koszt ok 50-100 więc nie duży, tylko pytanie czy to coś pomoże czy może wina jest po stronie emulatora?



Powyższe problemy jakoś nie specjalnie mi przeszkadzają w użytkowaniu auta ale jak dałoby się to w prosty sposób, albo nie drogi naprawić to bym to zrobił. Nie byłem z tym u elektryka na razie, praca mnie mocna ogranicza żeby gdziekolwiek zdążyć podjechać.

Tak wygląda moje radio
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 308 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 308 »

Opinie o samochodach Peugeot 308 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 308 ) Porady, problemy techniczne


Peugeot307 SW

10 300

2004r.

230 000 km

śląskie

Peugeot508 RXH

55 900

2015r.

200 000 km

śląskie

Peugeot5008

29 900

2015r.

210 000 km

łódzkie

Peugeot508 SW

23 900

2011r.

287 335 km

mazowieckie

Peugeot5008

25 900

2010r.

217 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System