Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 407 ) światła dzienne - jak ponownie jak włączyć



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 407 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bnq2

Czytelnik



Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów
Posiadane auto: 407
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 14 Wrz 2018, 12:16
Temat postu:

światła dzienne - jak ponownie jak włączyć


Witam. po wymianie radia RD4 na dedykowanego chińczyka z androidem pojawił się ciekawy problem, zgasły światła do jazdy dziennej. Światła działają normalnie włączane ręcznie ale nie gasną po wyjęciu kluczyka. trzeba je też ręcznie włączać ( wcześniej same sie załączały w pozycji "0" ) w PP2000 są ewidentnie włączone. (próbowałem je wyłączać i włączać ale żadnej różnicy) co ciekawe po podstawieniu z powrotem starego radia dalej nie działają... czy ktoś miał kiedyś podobny problem? albo ma pomysł co mógłbym jeszcze zrobić / sprawdzić ? PS. prawdopodobnie bez związku ale mam spaloną jedną żarówkę z podświetlenia tablicy...
Powrót do góry
pugupugu

Debiutant



Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): podkarpacie
Posiadane auto: Peugeot 407
Piwa: 1/0
Wysłany: Sob 15 Wrz 2018, 12:18
Temat postu:

Re: ( Peugeot 407 ) światła dzienne - jak ponownie jak włączyć


Cześć

Czy w ustawieniach samochodu, w radiu, sprawdzałeś czy automatyczne właczanie świateł jest aktywne?
Nie wiem, czy dobrze rozumiem Twój problem: światła działają normalnie kiedy są włączane ręcznie, ale nie gasną po wyjęciu kluczyka, czyli jak się domyślam, musisz je również ręcznie wyłączyć? Jeśli tak, to po prostu w ustawianiach w radiu znajdziesz opcję automatycznego włączania świateł.
Osobiście wolę ręczne włączanie i wyłączanie świateł : )
Powrót do góry
FilipGrze1

Czytelnik



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Peugeot 307 1,6 HDI kombi 2005 lift
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 22 Lip 2019, 20:13
Temat postu:

Re: światła dzienne - jak ponownie jak włączyć


bnq2 napisał:
Witam. po wymianie radia RD4 na dedykowanego chińczyka z androidem pojawił się ciekawy problem, zgasły światła do jazdy dziennej. Światła działają normalnie włączane ręcznie ale nie gasną po wyjęciu kluczyka. trzeba je też ręcznie włączać ( wcześniej same sie załączały w pozycji "0" ) w PP2000 są ewidentnie włączone. (próbowałem je wyłączać i włączać ale żadnej różnicy) co ciekawe po podstawieniu z powrotem starego radia dalej nie działają... czy ktoś miał kiedyś podobny problem? albo ma pomysł co mógłbym jeszcze zrobić / sprawdzić ? PS. prawdopodobnie bez związku ale mam spaloną jedną żarówkę z podświetlenia tablicy...


Cześć,
czy udało Ci się załączyć te światła dzienne? Znalazles rozwiazanie?
Mam taki sam problem ale po wymianie wyswietlacza. Powrot do starego nic nie daje. Programowanie w PP2000 tez bez efektu.
Jak się z tym uporałeś, daj znać.
Pozdrawiam,
Grzegorz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 407 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 407 »

Opinie o samochodach Peugeot 407 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 407 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.


Peugeot3008

83 900

2017r.

98 000 km

wielkopolskie

Peugeot5008

77 800

2018r.

133 000 km

małopolskie

Peugeot2008

37 900

2016r.

175 871 km

mazowieckie

Peugeot3008

43 990

2015r.

97 000 km

śląskie

Peugeot3008

80 800

2019r.

133 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System