Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot Boxer ) Mechanizm wycieraczek



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot Boxer ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barte3

Czytelnik



Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ciechanó
Posiadane auto: Peugeot Boxer 2,2 HDI 2011r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 09 Lut 2019, 15:07
Temat postu:

Mechanizm wycieraczek


Witam,
mam pytanie odnośnie działania mechanizmu wycieraczek w waszych autach. Mam Boxera z 2011r. i padł silniczek wycieraczek Kupiłem kompletny nowy mechanizm z silniczkiem, ale po montażu okazało się, że wycieraczka pasażera zamiata prawie całą szybę, zaś wycieraczka kierowcy wyjeżdża poza szybę i zamiata pobocze. Odesłałem mechanizm, kupiłem z innego źródła sam silniczek, zamontowałem oryginalny mechanizm, i może jest ciut lepiej, ale wycieraczka kierowcy wciąż górną częścią delikatnie wyjeżdża poza szybę, do tego zauważyłem, że ramię wycieraczki dotyka repertuarki nad przednią lampą, i ta jest już lekko pęknięta. Pytanie, czy ktoś miał takie problemy, czy zamienniki są tak nieprecyzyjnie wykonane i tylko oryginał się sprawdzi, czy problem leży gdzie indziej? Dodam, że wszystkie tryby pracy wycieraczek działają prawidłowo.
Ramię na silniczku, to którego mocuje się mechanizm, kręci się dookoła, czy tak powinno być, czy powinno się kręcić trochę w prawo i potem wracać?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot Boxer ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot Boxer »

Opinie o samochodach Peugeot Boxer - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot Boxer ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.


Peugeot207

12 900

2009r.

211 023 km

śląskie

Peugeot3008

99 900

2020r.

55 000 km

wielkopolskie

Peugeot308

49 990

2018r.

105 000 km

śląskie

Peugeot508 RXH

55 900

2015r.

200 000 km

śląskie

Peugeot3008

27 900

2012r.

228 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System