Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 508 ) LED, nawigacja z ali, nowe głośniki



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 508 ) Tuning
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kkuba29

Czytelnik



Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podkarpackie
Posiadane auto: Peugeot 508SW 2.0HDI 140KM 2012
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 28 Sie 2019, 21:42
Temat postu:

LED, nawigacja z ali, nowe głośniki


Witam, jestem posiadaczem Peugeot 508SW 2.0HDI z 2012 roku. Jest to anglik i mam zamiar zarejestrować go w Polsce. Muszę wymienić reflektory i przy okazji chciałbym dokonać kilku ulepszeń.

Czy oprócz wymiany lamp trzeba jeszcze dokonywać innych adaptacji z anglika, jak np. wkłady lusterek? Prędkościomierz mam w milach i kilometrach więc to nie problem. Czy wystarczy wymienić reflektory, czy światła dzienne też idą do wymiany?

Samochód domyślnie posiada standardowe halogeny, bi-xenony niestety odpadają bo nie mam spryskiwaczy lamp. Czy można do 508SW zamontować jakieś przyzwoite, legalne LEDy? Auto będzie musiało przejść pierwszy przegląd w Polsce, więc na pewno będzie to dokładnie sprawdzone.

Myślałem też o zapodaniu sobie nawigacji na androidzie z aliexpress - ktoś korzystał, czy działa to jakoś w miarę przyzwoicie? Osobiście nie mam przekonania do tanich tabletów na androidzie, ale do muzyki i map raczej nie potrzeba potężnej maszyny. Czy jest możliwość sterować nią przyciskami na kierownicy? Czy jest możliwość wyświetlania na tym poglądu z kamery?


Ostatnia sprawa to audio, mój Peugeot to najbardziej standardowa wersja i posiada domyślne nagłośnienie, no cóż, pozostawia wiele do życzenia. Podejmował się ktoś kiedyś wymiany głośników na lepsze? Z tego co widzę powyższy "tablet" aka nawigacja może funkcjonować jako radio(ma wyjście audio), jakie głośniki i ew. wzmacniacz można do tego zapodać?[/url]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 508 ) Tuning Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 508 »




 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 508 ) Tuning

2) JBL »

Peugeot207

14 900

2008r.

219 000 km

mazowieckie

Peugeot208

57 990

2021r.

21 047 km

pomorskie

Peugeot3008

27 900

2012r.

228 000 km

wielkopolskie

Peugeot208

45 990

2017r.

51 000 km

śląskie

Peugeot508 SW

29 900

2011r.

175 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System