Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 308 ) Peugeot 308 HB woda w bagażniku, mokry fotel i pulka bagazni



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 308 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysio92

Czytelnik



Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Peugeot 308 HB 2008 rok 1.6 HDi
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 26 Gru 2019, 14:22
Temat postu:

Peugeot 308 HB woda w bagażniku, mokry fotel i pulka bagazni


Witam. Pojawił się dziś u mnie w peugeot 308 2008rok HB następujący problem. Żona jadąca z tyłu zauważyła że tylni prawy fotel jest mokry. Po dojechaniu do domu zaglądałem w bagażnik i pod kołem również woda. Pulka bagażnika też była mokra z prawej strony. Poczytałem już trochę na ten temat i nie mogę znaleźć problemu bo lampa została zdjęcia i tam nigdzie nie podcieka, podsufitka sucha, a woda dostaje się nie wiem gdzie z prawej strony, i spływa sobie po prawym boku czego problemem jest woda w kole, mokry fotel tylni prawy i mokrą pulka bagaznika. Bardzo prosiłbym o pomoc ponieważ pora roku niestety nie pozwala obojętnie patrzeć na ten problem. Dodam że wcześniej na pewno nie było tego problemu bo wielokrotnie myłem samochód. Zaglądałem niedawno w kolo zapasowe bo je wymieniałem i było sucho. Dodam też jeszcze że rano tylnie prawe drzwi zaczęły skrzypiec (nie wiem czy to zbieg okoliczności czy nie), ale naoliwilem je i jest ok. Proszę o pomoc


Aktualizacja: polewalem woda z butelki w okolicach zawiasu mocowania klapy bagażnika i lejąc tam zauważyłem że woda ścieka z prawej strony (sączy się kropla po kropli) dokrecilem to ale nadal się leje. Lampę sprawdzałem trzy razy i tam też wydaje się być wszystko ok. Proszę o pomoc
Powrót do góry
kaza

Debiutant



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): wlkp
Posiadane auto: Peugeot 308 1,6Hdi HB
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 27 Mar 2020, 17:54
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) Peugeot 308 HB woda w bagażniku, mokry fotel i pulka bagazni


walczyłem z podobnym problemem dwa lata ale tylko wodę miałem w bagażniku, problemem było pękniecie na lakierze przez które sączyła się woda okolice zawiasów są tam takie wytłoczenia. Pęknięcie było takie że tylko pod odpowiednim kątem widoczne i przy mocnym świetle.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 308 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 308 »

Opinie o samochodach Peugeot 308 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 308 ) Porady, problemy techniczne


Peugeot508 SW

23 990

2012r.

248 000 km

wielkopolskie

Peugeot407 SW

23 900

2011r.

247 000 km

śląskie

Peugeot208

30 900

2014r.

143 000 km

śląskie

Peugeot208

36 300

2016r.

138 012 km

podkarpackie

Peugeot5008

20 990

2009r.

200 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System