Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 1007 ) Uszkodzili mi Peugeota 1007 :(



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 1007 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zwiadowca88

Debiutant



Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Nissan Terrano II
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 18 Lut 2020, 21:53
Temat postu:

Uszkodzili mi Peugeota 1007 :(


Ledwo kupiłem autko i chciałem założyć LPG. Oddałem autko do instalacji i dziś zauważyłem niemiłą niespodziankę. zerwany zatrzask w zaślepce osłaniającej szynę siedzenia tylnego. Ponadto co gorsza zniszczyli mi lewy boczek za siedzeniem kierowcy. Pojawiło się pęknięcie, na tapicerce zapewne przy zdejmowaniu rozerwali ten kawałek za słupkiem B. W dodatku wieczne problemy. Kupiłem najdroższą instalację, okazało się iż zamontowali mi tańszą. Przy odbiorze jednak to dostrzegli i zaproponowali termin wymiany na właściwe podzespoły. Oddałem dziś auto na podmiankę części na te droższe BRC. I dzisiaj odebrałem auto, w domu dostrzegłem na spojlerze tylnego zderzaka. Tej listwie dolnej zderzaka dziurę, jakby ktoś cofając wbił się na gwóźdź o średnicy 2 mm. Oddałem auto bez dziury, odebrałem z dziurą i dopiero w domu to dostrzegłem. Jestem tym wszystkim bardzo zawiedziony. W dodatku jeszcze mam problem ze wskaźnikiem po intalacji LPG. Po pierwszym odebraniu auta zauważyłem iż zniknęło mi pół baku benzyny. Podjechałem na stację zatankować benzynę i okazało się iż miałem pełny bak prawie. Zgłosiłem problem aby przy podmiance części LPG na droższe to sprostowano. Odebrałem auto i podczas powrotu do domu dostrzegłem iż zniknęło mi pół baku gazu. I mam już tego dość, Peugeot tworzy mi nie ciekawe przeżycia z tym LPG. Teraz jestem na piątek umówiony trzeci raz aby poprawiono ten wskaźnik gazu. Już nie mówiąc o zniszczeniach które mnie teraz bolą. Przejechałem może ze 150 km od czasu zakupu auta, i już mam uszkodzony boczek tapicerki za kierowcą, zaślepkę na szynę siedzenia oraz dziurę w tym dyfuzorze i to z dzisiaj uszkodzenie po drugim zostawieniu tego auta. A korek we wlewie mnie rozczarował jeśli chodzi o montaż. Podparty jest blachą dziwnie podgiętą i na wkręty dodatkowo wkręcona ta blacha.

Czy ktoś jeszcze montował LPG w tym modelu ?!?
Powrót do góry
zibi2210

Auto Maniak



Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 3119
Skąd jesteś (miejscowość / region): TUSZYN
Posiadane auto: Peugeot 307 CC 1.6 16V 2007
Piwa: 1085/1
Wysłany: Wto 18 Lut 2020, 23:47
Temat postu:

Re: ( Peugeot 1007 ) Uszkodzili mi Peugeota 1007 :(


Wygląda to tak że trafiłeś do partaczy.
_________________
Jak umiesz to postaw piwo. Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Diagbox na stanie.
Powrót do góry
zwiadowca88

Debiutant



Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Nissan Terrano II
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 19 Lut 2020, 00:23
Temat postu:

Re: ( Peugeot 1007 ) Uszkodzili mi Peugeota 1007 :(


Teraz trochę żałuję, że tak trafiłem. Ale 3.125 zł zapłaciłem za LPG i trzeci raz będę wracał na poprawkę. Koszt boczku to 80 zł, dyfuzor na zderzaku tylnym, to tylko sportowy musiałbym założyć aby nie malować zwykłego, bo by się to nie opłacało. A jak sprawdzałem to może kosztować i 150 zł sportowy w ładnym stanie a pasuje do każdego koloru. A tej zatyczki na szyny foteli to nie znalazłem. Jako iż wyjeżdżam za godzinę do roboty i wracam w piątek. Termin kolejnego spotkania z firmą mam na piątek. Pogadam o tych uszkodzeniach, może przynajmniej boczek mi wymienią, bo wątpię aby więcej mi zrekompensowali. I dostanę w końcu legalizację. Instalacja założona 13 lutego a do dziś nie dali mi papieru na legalizację do rejestracji. Naprawić sobie to naprawię, ale to jak wyrzucenie 250 zł w błoto przez firmę która mi zakładała LPG. Na chwilę obecną kuje mnie to w oczy, iż dotychczas auto zachowało się bez uszkodzeń blacharskich i tapicerka w dość dobrym stanie. A tu nagle jedna firma LPG która wcale mało nie bierze i już boczek do wymiany, dyfuzor i zaślepka Neutral

Ciekawy jestem tylko czy tym razem za trzecim razem mi skonfigurują go tak iż wskaźnik gazu i benzyny będzie poprawnie wskazywał.
Powrót do góry
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Pią 28 Lut 2020, 07:43
Temat postu:

Re: ( Peugeot 1007 ) Uszkodzili mi Peugeota 1007 :(


Brc to nie jest najlepsza instalacja, boczek mogli połamać bo to tylko plastik.
Paliwa będzie ubywać i to normalne bez emulatora. Montaż korka we wlewie tak wygląda bo nie ma tam miejsca na normalny wlew gazu bo nie jest przewidziany .
_________________
Prosze pytać na pw.
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
zwiadowca88

Debiutant



Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Nissan Terrano II
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 28 Lut 2020, 08:30
Temat postu:

Re: ( Peugeot 1007 ) Uszkodzili mi Peugeota 1007 :(


Ja nie znalazłem złych opinii co do BRC jako jakości produktu. Dyfuzor mam już kupiony, w weekend mam w planie zamontować go. A co do kalibracji, byłem kolejny raz w tej firmie, coś resetowali A skutek rzaden, zmarnowany czas i nie chodzi jak ma chodzić.

A co do spalania gazu i jazdy na gazie to bez zastrzeżeń. Boczek wymienione na końcu, szkoda mi tylko straconej kasy na te części. Już nie oddam auta nikomu i sam będę robił jak będzie potrzeba. Ale gazu sam bym nie zamontował...
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 28 Lut 2020, 08:30
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 1007 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 1007 »

Opinie o samochodach Peugeot 1007 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 1007 ) Porady, problemy techniczne


Peugeot308

34 900

2016r.

204 000 km

wielkopolskie

Peugeot307 CC

15 800

2006r.

143 000 km

mazowieckie

Peugeot308

15 900

2009r.

209 000 km

małopolskie

Peugeot508

33 900

2014r.

185 118 km

śląskie

PeugeotPartner

31 200

2015r.

172 153 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System