Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 508 ) Problem z 508 hybrid, bład P0A35 zbyt wysoka temp hybrydy?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Venduer

Czytelnik



Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bralin
Posiadane auto: Peugeot 508 Hybrid 4x4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 03 Kwi 2020, 18:51
Temat postu:

Problem z 508 hybrid, bład P0A35 zbyt wysoka temp hybrydy?


Witam Was wszystkich, handluje 508-emkami i sporadycznie kupię hybryde,do tej pory mialem trafne egzemplarze jednak teraz mam z jednym problem ,mianowicie: auto zapala na hybrydzie wszystko dziala poprawnie,jednak po kilku km i nabraniu temperatury,wywala check engine, i wiadomo wowczas tryb hybrydy ulega wylaczeniu. Po podlaczeniu pod lexie wywala blad P0A35 (ograniczenie funkcji orzez zbyt wysoka temperature- moc zredukowana). Uklad chlodzenia jest odpowietrzony na perfect,bo wiem,ze to podstawa aby hybryda dzialala, rowniez wymienilem termostat, ale nadal hybryda się rozlacza. Dzis podlaczylem pod kompa i co mnie zainteresowalo to temp. Tzw. Falownika (modulu sterujacego hybryda) temperatura falownika 93stopnie to chyba za duzo, mam rowniez drugi egzemplarz rxh hybrid(sprawny) i po podlaczeniu do lexii pokazuje temp 27stopnie,wiec moze to faktycznie ten falownik?? Czy mieliscie podobny problem? Na zagranicznych forach natknalem sie na identyczny problem,ale tematy sie ucinaja nierozwiazane:/// Bardzo prosze o podpowiedz ale przede wszystkim kogos kto mial podobny problem i się z tym uporal lub nadal walczy, moze razem cos zadzialamy....pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Karlos75

Czytelnik



Dołączył: 19 Sie 2020
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Limanowa
Posiadane auto: 508
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 19 Sie 2020, 23:24
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) Problem z 508 hybrid, bład P0A35 zbyt wysoka temp hybrydy?


Witam
Udało się rozwiązać problem w 508 ??
Proszę o odp
Powrót do góry
adaskow

Czytelnik



Dołączył: 28 Maj 2020
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Peugeot 508 RXH
Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 20 Sie 2020, 15:42
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) Problem z 508 hybrid, bład P0A35 zbyt wysoka temp hybrydy?


Karlos75 napisał:
Witam
Udało się rozwiązać problem w 508 ??
Proszę o odp


Ja miałem podobny problem i właśnie mechanikowi udało się dojść co jest przyczyną. Pierwszym podejrzeniem był zapowietrzony układ chłodzenia silnika elektrycznego, jednak po kilku próbach okazało się, że jest problem z odpowietrzeniem. Ostatecznie zdecydował się na sprawdzenie czy nie ma w układzie chłodniczym czegoś co nie powinno tam być - no i to był dobry traf - podczas płukania układu, wyleciało coś co tam być nie powinno. Dla zasady przepłukał już cały układ, złożył i auto jeździ pięknie. Być może u Ciebie wystarczy odpowietrzyć, u mnie był niedawno składany przód i widocznie coś się dostało do układu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 508 »




 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne


Peugeot207

12 900

2008r.

178 000 km

śląskie

Peugeot5008

20 990

2009r.

200 000 km

wielkopolskie

Peugeot301

30 900

2017r.

139 000 km

mazowieckie

Peugeot207 SW

12 400

2010r.

185 000 km

śląskie

Peugeot3008

37 900

2016r.

158 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System