Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 508 ) Problem z 508 hybrid, bład P0A35 zbyt wysoka temp hybrydy?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Venduer

Czytelnik



Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bralin
Posiadane auto: Peugeot 508 Hybrid 4x4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 03 Kwi 2020, 18:51
Temat postu:

Problem z 508 hybrid, bład P0A35 zbyt wysoka temp hybrydy?


Witam Was wszystkich, handluje 508-emkami i sporadycznie kupię hybryde,do tej pory mialem trafne egzemplarze jednak teraz mam z jednym problem ,mianowicie: auto zapala na hybrydzie wszystko dziala poprawnie,jednak po kilku km i nabraniu temperatury,wywala check engine, i wiadomo wowczas tryb hybrydy ulega wylaczeniu. Po podlaczeniu pod lexie wywala blad P0A35 (ograniczenie funkcji orzez zbyt wysoka temperature- moc zredukowana). Uklad chlodzenia jest odpowietrzony na perfect,bo wiem,ze to podstawa aby hybryda dzialala, rowniez wymienilem termostat, ale nadal hybryda się rozlacza. Dzis podlaczylem pod kompa i co mnie zainteresowalo to temp. Tzw. Falownika (modulu sterujacego hybryda) temperatura falownika 93stopnie to chyba za duzo, mam rowniez drugi egzemplarz rxh hybrid(sprawny) i po podlaczeniu do lexii pokazuje temp 27stopnie,wiec moze to faktycznie ten falownik?? Czy mieliscie podobny problem? Na zagranicznych forach natknalem sie na identyczny problem,ale tematy sie ucinaja nierozwiazane:/// Bardzo prosze o podpowiedz ale przede wszystkim kogos kto mial podobny problem i się z tym uporal lub nadal walczy, moze razem cos zadzialamy....pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Karlos75

Czytelnik



Dołączył: 19 Sie 2020
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Limanowa
Posiadane auto: 508
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 19 Sie 2020, 23:24
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) Problem z 508 hybrid, bład P0A35 zbyt wysoka temp hybrydy?


Witam
Udało się rozwiązać problem w 508 ??
Proszę o odp
Powrót do góry
adaskow

Czytelnik



Dołączył: 28 Maj 2020
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Peugeot 508 RXH
Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 20 Sie 2020, 15:42
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) Problem z 508 hybrid, bład P0A35 zbyt wysoka temp hybrydy?


Karlos75 napisał:
Witam
Udało się rozwiązać problem w 508 ??
Proszę o odp


Ja miałem podobny problem i właśnie mechanikowi udało się dojść co jest przyczyną. Pierwszym podejrzeniem był zapowietrzony układ chłodzenia silnika elektrycznego, jednak po kilku próbach okazało się, że jest problem z odpowietrzeniem. Ostatecznie zdecydował się na sprawdzenie czy nie ma w układzie chłodniczym czegoś co nie powinno tam być - no i to był dobry traf - podczas płukania układu, wyleciało coś co tam być nie powinno. Dla zasady przepłukał już cały układ, złożył i auto jeździ pięknie. Być może u Ciebie wystarczy odpowietrzyć, u mnie był niedawno składany przód i widocznie coś się dostało do układu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 508 »




 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne


Peugeot208

17 900

2014r.

166 525 km

mazowieckie

Peugeot3008

49 850

2015r.

112 600 km

wielkopolskie

Peugeot407

8 500

2004r.

300 740 km

pomorskie

Peugeot208

59 900

2020r.

94 000 km

wielkopolskie

Peugeot508

69 900

2020r.

111 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System