Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot ) PROBLEM Z AKTUALIZACJĄ MAP



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LEKSIU

Czytelnik



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): MYSZKÓW
Posiadane auto: PEUGEOT 508 SW
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 08 Maj 2021, 17:35
Temat postu:

PROBLEM Z AKTUALIZACJĄ MAP


EDIT : JUŻ ZROBIONE.
Witam, mam problem. Podczas instalacji map peugeot 508 2014r., po zakończeniu aktualizacji wyskoczył komunikat check in progress, a następnie proszę włożyć płytę cd nawigacja. Instalowałem najnowsze mapy ze sformatowanego pendriva. Próbowałem instalować mapy jeszcze raz, ale ciągle wyskakuje to samo. Może, ktoś ma pomysł, jak to naprawić. W tej chwili komputer pokładowy nie widzi mi żadnej mapy. Dodam, że nie robiłem tego pierwszy raz i do tej pory przez 3 lata wszystko się udawało a dzisiaj takie coś. Może ktoś mi pomóc ?
_________________
LEKSIU
Powrót do góry
Bugi508

Czytelnik



Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole
Posiadane auto: Peugeot 508 SW 2.0hdi 2014
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 07 Lip 2021, 21:59
Temat postu:

Re: PROBLEM Z AKTUALIZACJĄ MAP


LEKSIU napisał:
EDIT : JUŻ ZROBIONE.
Witam, mam problem. Podczas instalacji map peugeot 508 2014r., po zakończeniu aktualizacji wyskoczył komunikat check in progress, a następnie proszę włożyć płytę cd nawigacja. Instalowałem najnowsze mapy ze sformatowanego pendriva. Próbowałem instalować mapy jeszcze raz, ale ciągle wyskakuje to samo. Może, ktoś ma pomysł, jak to naprawić. W tej chwili komputer pokładowy nie widzi mi żadnej mapy. Dodam, że nie robiłem tego pierwszy raz i do tej pory przez 3 lata wszystko się udawało a dzisiaj takie coś. Może ktoś mi pomóc ?

Witam- mam podobny problem. jak sobie z tym poradziłeś? Z góry dziękuję za odpowiedź
Powrót do góry
sebastianouri

Czytelnik



Dołączył: 28 Gru 2021
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Peugeot 508 SW
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 03 Wrz 2022, 19:18
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) PROBLEM Z AKTUALIZACJĄ MAP


Podbijam temat. Jak naprawiliście błąd po aktualizacji map objawiający się komunikatem „check in progress”?
Powrót do góry
sebastianouri

Czytelnik



Dołączył: 28 Gru 2021
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Peugeot 508 SW
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 05 Wrz 2022, 08:04
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) PROBLEM Z AKTUALIZACJĄ MAP


Eksperymentalnie naprawiłem ten problem poprzez usunięcie z katalogu MAPPE (trzeba wyjąć z nawigacji microSD kartę i podłączyć do komputera aby edytować zawartość) mapy na jakiej był problem z aktualizacją lub którego kontent nie jest poprawny. Poprawność tj. kompletności katalogu i jego zawartości, widać że brakuje plików i katalogów wewnątrz podkatalogu MAPPE który odpowiada jakiejś mapie konkretnego regionu. W moim przypadku aktualizacja regionu east europe north east odpowiadała za ten problem i usunięcie tego właśnie katalogu sprawiło, że nawigacja normalnie się uruchomiła, bez nietypowego zachowania się nawigacji. Pewnie nie jest to solucja oficjalna ale awaryjnie można ją zastosować.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery

20) Antena »

Peugeot2008

86 900

2020r.

55 000 km

wielkopolskie

Peugeot5008

61 700

2018r.

137 000 km

pomorskie

Peugeot508

33 900

2014r.

185 118 km

śląskie

Peugeot2008

76 800

2021r.

45 000 km

małopolskie

Peugeot307 SW

12 900

2007r.

182 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System