Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 807 ) silnih 2,0 HDI a 2,2 HDI



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 807 ) Silnik Diesel-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jatomm

Czytelnik



Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 16 Sty 2009, 12:54
Temat postu:

silnih 2,0 HDI a 2,2 HDI


Witam Wszystkich,

proszę o poradę. Chcę kupić 807 z 2003 roku. Proszę o poradę odnośnie wyboru silnika. Czy z Waszych doświadczeń silnik 2,0 HDI jest wystarczający, aby "pociągnąć to auto? Zamierzam podróżować w 4 osoby, raczej z pełnym bagażnikiem. Z danych technicznych tych silników wynika, że nie różnią się specjalnie poborem paliwa. Więc czy warto kupić 2,0 czy 2,2?

Ponadto proszę o porady, na co zwrócić uwagę przy kupnie. Już wiem, że typowymi usterkami są awarie szyb elektrycznych i tylnych drzwi przesuwanych automatycznie. A co z silnikiem, czy występują tu jakieś typowe usterki?


Dziękuję wszystkim za uwagi
Pozdrawiam
Powrót do góry
smolar

Czytelnik



Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 15 Kwi 2009, 22:03
Temat postu:

Re: ( Peugeot 807 ) silnih 2,0 HDI a 2,2 HDI


Mam 2,0 HDI z 2003 roku.Kupowałem z salonu,nówkę.Silnik miał 109KM ale po kilku latach "zgubił" 7 koni.Ponoć te silniki tak mają.Dowiedziałem się o tym jak podjechałem zrobić chiptunning ,który polecam w tym typie silnika.za 1000zł mam teraz pod maską 127 KM.Silnik elastyczny,bardzo dobrze przyspiesza i mniej pali o jakies 0,5 l/100KM.Zaznaczam,że sielnik nie jest wyżyłowany-zrobiłem tylko kosmetyczny tunning.Nie mam też drzwi elektrycznych-wtedy dostępne były tylko w wer.z silnikiem 2,2 HDI.Bardz się cieszę ,że ich nie mam bo wiem,że się psują i może być kłopot jak będziesz musiał kiedyś wracać z wakacji z niedomkniętymi drzwiami (znam taki przypadek-wściekłość tego gościa nie miała granic ).Ja mam zawsze pewność ,że drzwi zamknę a szpanować nie muszę Wink
Najechałem tym autem 80 tys.km i do tej pory leję tylko ropę i raz na rok zmieniam olej (raz zmieniłem tylko klocki hamulcowe).
Fajne auto,najbardziej cieszy dobre radio ,które nie wygląda ale świetnie gra i ten niepowtarzalny gadżet jakim jest sterowanie w kierownicy-fantastyczna rzecz.
Poza tym w ogóle nie otwieram radia-mam załadowaną zmieniarke płytami i dodatkową płytę w radiu.Całość obsługuję z poziomu kierownicy.Koniec z noszeniem jakis paneli i takich tam bzdur.Fabryczne radio Clarion naprawdę daje radę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 807 ) Silnik Diesel-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 807 »

Opinie o samochodach Peugeot 807 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 807 ) Silnik Diesel-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


Peugeot308

54 990

2018r.

109 000 km

śląskie

PeugeotPartner

43 900

2018r.

187 888 km

warmińsko-mazurskie

Peugeot208

17 900

2014r.

166 525 km

mazowieckie

Peugeot508 SW

29 900

2011r.

175 000 km

śląskie

Peugeot508

55 900

2015r.

200 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System