Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 807 ) silnih 2,0 HDI a 2,2 HDI



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 807 ) Silnik Diesel-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jatomm

Czytelnik



Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 16 Sty 2009, 12:54
Temat postu:

silnih 2,0 HDI a 2,2 HDI


Witam Wszystkich,

proszę o poradę. Chcę kupić 807 z 2003 roku. Proszę o poradę odnośnie wyboru silnika. Czy z Waszych doświadczeń silnik 2,0 HDI jest wystarczający, aby "pociągnąć to auto? Zamierzam podróżować w 4 osoby, raczej z pełnym bagażnikiem. Z danych technicznych tych silników wynika, że nie różnią się specjalnie poborem paliwa. Więc czy warto kupić 2,0 czy 2,2?

Ponadto proszę o porady, na co zwrócić uwagę przy kupnie. Już wiem, że typowymi usterkami są awarie szyb elektrycznych i tylnych drzwi przesuwanych automatycznie. A co z silnikiem, czy występują tu jakieś typowe usterki?


Dziękuję wszystkim za uwagi
Pozdrawiam
Powrót do góry
smolar

Czytelnik



Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 15 Kwi 2009, 22:03
Temat postu:

Re: ( Peugeot 807 ) silnih 2,0 HDI a 2,2 HDI


Mam 2,0 HDI z 2003 roku.Kupowałem z salonu,nówkę.Silnik miał 109KM ale po kilku latach "zgubił" 7 koni.Ponoć te silniki tak mają.Dowiedziałem się o tym jak podjechałem zrobić chiptunning ,który polecam w tym typie silnika.za 1000zł mam teraz pod maską 127 KM.Silnik elastyczny,bardzo dobrze przyspiesza i mniej pali o jakies 0,5 l/100KM.Zaznaczam,że sielnik nie jest wyżyłowany-zrobiłem tylko kosmetyczny tunning.Nie mam też drzwi elektrycznych-wtedy dostępne były tylko w wer.z silnikiem 2,2 HDI.Bardz się cieszę ,że ich nie mam bo wiem,że się psują i może być kłopot jak będziesz musiał kiedyś wracać z wakacji z niedomkniętymi drzwiami (znam taki przypadek-wściekłość tego gościa nie miała granic ).Ja mam zawsze pewność ,że drzwi zamknę a szpanować nie muszę Wink
Najechałem tym autem 80 tys.km i do tej pory leję tylko ropę i raz na rok zmieniam olej (raz zmieniłem tylko klocki hamulcowe).
Fajne auto,najbardziej cieszy dobre radio ,które nie wygląda ale świetnie gra i ten niepowtarzalny gadżet jakim jest sterowanie w kierownicy-fantastyczna rzecz.
Poza tym w ogóle nie otwieram radia-mam załadowaną zmieniarke płytami i dodatkową płytę w radiu.Całość obsługuję z poziomu kierownicy.Koniec z noszeniem jakis paneli i takich tam bzdur.Fabryczne radio Clarion naprawdę daje radę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 807 ) Silnik Diesel-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 807 »

Opinie o samochodach Peugeot 807 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 807 ) Silnik Diesel-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


Peugeot207

13 400

2009r.

212 000 km

mazowieckie

Peugeot508

33 900

2014r.

185 118 km

śląskie

Peugeot508

38 900

2012r.

90 000 km

wielkopolskie

Peugeot207 SW

15 900

2009r.

174 103 km

łódzkie

Peugeot2008

59 000

2018r.

90 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System