Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot ) warsztat tragedia



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
golinski.j

Czytelnik



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 01 Cze 2009, 21:59
Temat postu:

warsztat tragedia


Ostrzegam wszystkich którzy korzystają z serwisów w warszawie. Ja nie polecam serwisu w Piasecznie koło warszawy. Jeździłem do tych oszustów od roku i co się okazało..... Ci oszuści wymieniali mi części na jakieś używane. Skąd o tym wiem . Padło mi ostatnio sprzęgło. Pojechałem do intercars i kupiłem nowe i zawiozłem im. Po 3 dniach sprzęgło padło. Ponieważ samochodem jeździ też moja żona scholowała samochód do najbliższego warsztatu (zaprzyjaźnionego) Ekspertyza była szokująca cyt. mechanika sporo Pan przejechał na tym sprzęgle chyba ze 130000 km.....
Niestety nie mogłem od razu zareagować bo byłem w delegacji. Po powrocie zareklamowałem usługę w Peugeot Auto Bis w Piasecznie gdzie panowie szefofie olali mnie twierdząc że zajeździłem sprzęgło (dziwne po 3 dniach) poprzednie wytrzymało 90000 km. Nie polecam tego serwisu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
paulo77

Auto Maniak



Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 1946
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zachodniopomorskie

Piwa: 153/10
Wysłany: Pon 01 Cze 2009, 23:23
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) warsztat tragedia


Moze tak otworzyc odrebne forum na temat tych naciagaczy,ja moglbym juz ksiazke napisac na temat warsztatow,ostani przypadek to jaki mialem to faktura na wymieniony plyn hamulcowy,dwa miesiace temu,sam musialem sprawdzic uklad hamulcowy,pedal hamulca lecial w dol,wymienilem plyn na nowy,przy wymianie splywala bez mala smola z ukladu,dziwne ze po dwoch miesiacach tak zczernial...szkoda slow na tych partaczy.osobiscie pracowalem w serwisie marki X,prace wykonywalem prawidlowo,ale inni poprostu odchaczali naprawy,jak np wymiane swiec,faktura wystawiona,ksiazka serwisowa podbita,klient zadowolony,a tak naprawde nic nie zrobiono...pozdr
_________________
Piwa nie stawiaj,piję tylko czystą...
Powrót do góry
Dynol

Auto Maniak



Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 771
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocek
Posiadane auto: Opel
Piwa: 4/0
Wysłany: Sro 23 Gru 2009, 12:05
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) warsztat tragedia


Ja też miałem wiele razy styczność z takimi oszustami. Wymieniali, wymieniali..a pozniej u kogoś innego okazywało się, że części nie były ruszane od kilku lat. Jedyna metoda to stać i patrzeć co robią...ale też nie każdy ma na to czas.
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot ) Polecane warsztaty


Peugeot3008

34 900

2013r.

219 000 km

łódzkie

Peugeot3008

36 900

2012r.

145 060 km

warmińsko-mazurskie

Peugeot308

59 990

2020r.

51 000 km

śląskie

PeugeotPartner

31 200

2015r.

172 153 km

podkarpackie

Peugeot308

32 500

2017r.

169 500 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System