Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 106 ) duzo pali,problemy z zapalaniem,szarpie,gasnie podczas jazdy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 106 ) Silnik iskrowy-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krogull

Czytelnik



Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Olsztyn
Posiadane auto: Peugeot 106 1,4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 06 Lip 2009, 14:20
Temat postu:

duzo pali,problemy z zapalaniem,szarpie,gasnie podczas jazdy




Witam.Mam spore problemy z peugotem 106 1,4 94rok.Sytuacja przedstawia sie tak.Problemy z zapalaniem czasami jest tak ze zapali od razu ale czesciej bywa tak ze tylko kreci ale juz niechce zapalic, gdy juz zapali jest na bardzo niskich obrotach dopiero gdy juz pochodzi chwile oborty sie normuja.Druga sprawa to ze cholernie duzo pali po zatankowaniu 20 litrow przejechal 160 km moze to byc wina pompy bo glosno chodzi slychac ja przy zapalonym silniku do tego mocno kopci.Malo tego wszystkiego podczas jazdy zdarza mu sie szarpanie i gasniecie podczas zmiany biegow i puszczania na luz na duzych obrotach. To by bylo na tyle prosze o jakas rade, recepte na te problemy.
Powrót do góry
drapi

Stały Bywalec



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): cork

Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 06 Lip 2009, 20:11
Temat postu:

Re: ( Peugeot 106 ) duzo pali,problemy z zapalaniem,szarpie,gasnie podczas jazdy


mysle ze masz problem z sada
Powrót do góry
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Pon 06 Lip 2009, 23:44
Temat postu:

rada


Zdemontuj przepustnicę z monowtryskiem i umyj dokładnie benzyna ekstrakcyjną pod cisnieniem, wyreguluj luzy zaworowe, wymień rozrząd z pompą wody,wymień świece zapłonowe i zwróc uwagę na przewody, zwróc również uwagę czy wszystkie mają jednakowy kolor i sa suche i kremowego koloru.
_________________
Prosze pytać na pw.
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
krogull

Czytelnik



Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Olsztyn
Posiadane auto: Peugeot 106 1,4
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 07 Lip 2009, 09:11
Temat postu:

problemy z zapalaniem, gasnie,szarpanie


Witam.

Pierwsze pytanie za co odpowiedzialna jest sada? bo nie mam pojecia co te slowo oznacza. Co do rady drugiej osoby to swiece i przewody wymienialem rok temu ale moze i powinno sie teraz tez wymienic skoro tak kopci. Rozrzad wymienialem w pazdzierniku, monowtrysk z potencjometrem byl tez jakos wtedy wymieniany i napoczatku palil nie gasl a po jakims czasie znowu sie tak zachowywal czyli gasl podczas jazdy, nie zapalal i zaczal duzo palic. Byla wymieniana pompa paliwowa bo mechanik twierdzil ze za male cisnienie daje i ta wymieniona pompa tez jest do dupy bo jest glosna ale nie od razu taka byla z monowtryskiem tez stwierdzil ze mogl byc wadliwy i dlatego sie tak znowu zachowuje. Ja nie jestem mechanikiem ale bym wymienil ten monowtrysk z potencjometrem i pompe. A moze cos jest z cisnieniem?? Nie wiem sam. Dajcie jakas rade. Bede wdzieczny
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 106 ) Silnik iskrowy-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 106 »

Opinie o samochodach Peugeot 106 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 106 ) Silnik iskrowy-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


Peugeot307 SW

10 300

2004r.

230 000 km

śląskie

Peugeot3008

80 800

2019r.

133 000 km

małopolskie

Peugeot3008

37 900

2016r.

158 000 km

kujawsko-pomorskie

Peugeot307 SW

5 900

2002r.

293 000 km

kujawsko-pomorskie

Peugeot206

6 900

2005r.

142 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System