Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 308 ) witam :))



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 308 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
peugeotka

Czytelnik



Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Peugeot 308
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 09 Lut 2010, 20:48
Temat postu:

witam :))


Witam serdecznie wszystkich forumowiczów (miłośników lwiątek)
Przez ostatni czas byłam szczęśliwą posiadaczką 206 - jednak "rozstania nadszedł czas" i obecnie jestem właścicielką cudownej 308 z panoramicznym dachem - mioooodzio Very Happy
Nie ukrywam słabości do mej ulubionej marki...
Pozdrawiam gorąco Very Happy
_________________
peugeotca Smile
Powrót do góry
pisarmen

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 1013
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: renault clio 1,4 + LPG 2007r. citroen xsara picasso 1.8 LPG 2001r
Piwa: 42/6
Wysłany: Sro 10 Lut 2010, 00:07
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) witam :))


to teraz módl się aby nic się z nią teraz nie działo bo nie wiem w jakim dziale zamieścisz post Rolling Eyes
Powrót do góry
petro

Stały Bywalec



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 198
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrowiec Świętokrzyski
Posiadane auto: peugot 308
Piwa: 14/0
Wysłany: Sro 10 Lut 2010, 20:16
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) witam :))


Fajne lwiatko podziel się wrażeniami bo ja też rozważam wymianę swojej 307 na 308 Razz
_________________
Petro
Powrót do góry
peugeotka

Czytelnik



Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Peugeot 308
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 11 Lut 2010, 12:26
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) witam :))


odpowiedź dla Pisarmen:
trafne spostrzeżenie...faktycznie - znikąd pomocy - ale zakładam, że aż tak poważnych problemów nie powinnam mieć z moją "srebrną strzałą...jak narazię podlega pod gwarancje - tak, że w razie kłopotów serwis i ich cudowne 150zł/1H (rozbój w biały dzień).
Jeżeli chodzi o brak działu dla 308 - to jakaś dyskryminacja?? czy po prostu użytkowników brakuje Sad
_________________
peugeotca Smile
Powrót do góry
peugeotka

Czytelnik



Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Peugeot 308
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 11 Lut 2010, 12:51
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) witam :))


Odpowiedź dla Petro:
Moje wrażenia odnośnie 308 - powiem tak - sprzedając 206 rozpaczałam - bo naprawdę ciężko było mi się z nią rozstać - przeglądając oferty, swoje pierwsze kroki skierowałam do salonu Peugeota - i to była miłość od pierwszego wejrzenia - przechodziła mi przez głowę nowa fiesta - ale to nie było to Smile
308 w wersji Grand Prix rocznik 2009 - to moje osobiste precjozo (ale chyba każdy zachwala co swoje), tak więc: silniczek 1.6 HDI, listwy w kolorze nadwozia, czujniki parkowania, panoramiczny dach no i ten zawadiacki grilowy "uśmieszek"..jeździ się naprawdę super. Jest sporo większy od 206 i ma dość długą, nisko zawieszoną mordkę- przez co radzę zaopatrzyć się w zwiększoną ilość ramek na tablice rejestracyjne ( ja mam już 5tą) - bardzo łatwo, też "zaczepić o asfalt" podczas nieumiejętnego zjeżdżania ze spadku. 308 obfituje w bardzo dużą ilość "wolnej przestrzeni wewnętrznej" tzn - wsadzisz, psa, zakupy, teściową, znajomych i zabierzesz autostopowiczów na raz Smile. Posiada regulowany podłokietnik, co jest bardzo wygodne oraz gadżety w stylu: uchwyt na torebkę (pasażer przód), wbudowane etui na okulary(nad głową kierowcy), ogrzewany schowek, wieszaczki na zakupy w bagażniku oraz siatka umożliwiająca zabezpieczenie przez przemieszczaniem, pilot do sterowania komputerem (umiejscowiony zaraz koło kierunkowskazów) jest niezwykle pomocny no i oczywiście dwustrefowa klimatyzacja.
Jeżeli chodzi o problemy to: fabryczny odtwarzać CD-MP3 jak i zmieniarka są bardzo wrażliwe na płyty CD niskiej jakości, bądź źle nagrywane [moim zdaniem zmieniarka jest zbędna i zajmuje dodatkową kieszeń]..problem pojawił się (jak również w przypadku 206) z tylnim spryskiwaczem - to chyba już jakieś moje fatum - ma predyspozycje do przytykania się bądź załamaniu i zapchaniu na zgięciach..ten problem mam za sobą...
Powiem tak - ja jestem zakochana w moim lwiątku - a ilość peugeotów startujących w rajdach i na drogach potwierdza tylko moje słowa.
fajne autko - energiczne, zwinne, nowoczesne, przestronne...idealne (dla mnie) Smile
GORĄCO POLECAM!!!
_________________
peugeotca Smile
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 11 Lut 2010, 12:51
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
petro

Stały Bywalec



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 198
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrowiec Świętokrzyski
Posiadane auto: peugot 308
Piwa: 14/0
Wysłany: Czw 11 Lut 2010, 18:34
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) witam :))


Naprawdę super lwiątko. Miłego użytkowania pani życzę.
_________________
Petro
Powrót do góry
Jarek 307
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 1111
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Był: Peugeot 306 1.4 1994r. Jest:Peugeot 307 1.6 16V-gaz 2002r. oraz Peugeot 807 2.2 HDI 2005r.
Piwa: 76/42
Wysłany: Czw 11 Lut 2010, 23:06
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) witam :))


Witam w gronie lwiątek. Co do działu 308 to faktycznie nie ma. Zaapeluję do admina o założenie nowego działu. Podejrzewam że go jeszcze nie ma ponieważ peugeot 308 jest stosunkowo nowym autem na naszym rynku dlatego tak jest. Pozdrawiam.
Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Pią 12 Lut 2010, 16:09
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) witam :))


Witam.
peugeotka napisał:
odpowiedź dla Pisarmen:
trafne spostrzeżenie...faktycznie - znikąd pomocy
Jeżeli chodzi o brak działu dla 308 - to jakaś dyskryminacja?? czy po prostu użytkowników brakuje Sad


Proszę koniecznie uzupełnić Profil /1.6 HDI/.

Na wniosek moderatora Jarek307 powstał nowy dział,mam nadzieję ,że Forum Peugeot 308 nie będzie martwym działem Wink
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
adamk_55

Debiutant



Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): chorzów
Posiadane auto: peugeot 308 trendy, 1.4 16V 2008
Piwa: 0/1
Wysłany: Sob 21 Maj 2011, 15:13
Temat postu:

Re: ( Peugeot 308 ) witam :))


witam wszystkich
W 2007 roku stałem się posiadaczem puga 307 1.6 benzyna (z 2003 roku). Mówiąc szczerze nie byłem przekonany do zakupu tego auta, chociaż wizualnie bardzo mi się podobało, byłem jednak trochę upszedzony do aut francuskich (to było dość powszechne zjawisko).
Zakupu dokonałem trochę za namową żony i ..... nigdy nie żałowałem !!!
Auto rewelacyjne, nigdy mnie nie zawiodło i nigdy nie było z nim żadnych problemów. ZAKOCHAŁEM SIĘ w nim a on się odwdzięczył niezawodnością.
W tym roku postanowiłem wymienić go na nowszy model - ależ zdrajca ze mnie (cóż faceci tak już mają) a mój wybór nie mógł paść inaczej jak tylko na lwiątko oznaczone symbolem 308.
No i stało się. Zdradziłem moją 307 w lutym przesiadłem się na puga 308 z oszczędnym silnikiem 1.4 benzyna. Autko z 2008 roku, kupione w polsce, full serwisowane, kupione przeze mnie w salonie peugeota z roczną gwarancją. Jeżdżę nim 3 miesiące i jak na razie jestem więcej niż zadowolony. Przy mojej jeździe jest dość oszczędny, świetnie wyposażony (m.in. 2 strefowa klima automatyczna, pełna elektryka szyb, ogrzewane lusterka, klimatyzowany schowek), bardzo dobrze trzyma się drogi - jedym słowem to co pisała peugeotka jest jak najbardziej prawdziwe.
Na zakończenie napiszę tylko, że o ile przed zakupem pierwszego lwiątka byłem sceptycznie nastawiony do francuzów, o tyle po mojej wcale niekrótkiej przygodzie z tymi modelami moje zdanie na temat puga diametralnie się zmieniło. Chyba w przyszłości pozostanę przy tej marce (mam nadzieję że na obecnym modelu się nie zawiodę)

p.s.
do peugeotka
jeśli nie chcesz niszczyć tak nagminnie ramek od przedniej tablicy zamocuj ją nieco inaczej niż robią to w salonie. Dolna krawędż ramki niech pokrywa się z krawędzią prostokąta na zderzaku do którego jest przykręcona ramka - ramka wystaje wtedy ok 2 cm od góry co nie powoduje jej obrywania (poradzili mi to w salonie peugeota bo znają problem obrywania ramek)

p.s.
do petro
jak narazie jak najbardziej polecam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 308 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 308 »

Opinie o samochodach Peugeot 308 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 308 ) Oceń swoje auto

20) Witam »

Peugeot208

59 900

2019r.

29 000 km

wielkopolskie

Peugeot3008

56 900

2016r.

130 000 km

wielkopolskie

Peugeot2008

36 900

2013r.

88 000 km

mazowieckie

Peugeot208

22 999

2012r.

122 927 km

łódzkie

Peugeot508

69 900

2020r.

111 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System