Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 407 ) Peugeot 407 1.6 hdi problemy z odpalaniem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 407 ) Silnik Diesel-układ chlodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baddave2010

Debiutant



Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kłecko
Posiadane auto: Peugeot 407 1.6 HDi 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 05 Wrz 2020, 17:19
Temat postu:

Peugeot 407 1.6 hdi problemy z odpalaniem


Witam wszystkich.
Od dłuższego czasu walczę z moim pugiem, kiedy usunąłem usterkę problem wrocil na nowo.
Wiec tak, zaczęło się od ciężkiego odpalania auta, wymiany filtrów itp nic nie dawały, jazdy po mechanikach dawały odpowiedz, ze albo wtryski albo pompa.
Zacząłem od wymiany zaworu ciśnienia na pompie, pomogło na dwa tygodnie, po dwóch tygodniach zamówiłem nowy czujnik, oryginalny bo tamten byl uzywany wiec mówię padł. Nic to nie dało, jak silnik byl zimny palil na strzala, wystarczyło przejechać 5 km by się nagrzał, silnik kaput, próby odpalenia bezskuteczne.
Byl pod kompem, pokazywało zbyt niskie ciśnienie paliwa .
Wywaliłem filtr, zrobiłem go na krótko. Auto jak nowe, czy zimny czy cieply odpalał na strzala. Wcześniej mechanik zalozyl zawor zwrotny przez co zrobił to tak nieumiejętnie, ze cały układ łapał lewe powietrze. Zamówiłem wężyki, nowe oringi, wszystko wymienione od pompy, do filtra, auto ożyło. Po dwóch miesiącach problem wrócił, założyłem mu filtr Delphi chodzil az, dwa dni...
Wcześniej kiedy wyczyściłem mu przepustnice i czujnik powietrza w niej auto wracało do normalności. Teraz juz nic nie pomaga , w dodatku auto nie ma mocy dymi jak kopciuch na czarno przy ruszaniu z jedynki. Dodam, że wcześniej był założony filtr filtrona.

Auto ma nakulane sporo bo 350k km.

Ratujcie, bo ja juz nie mam sił na ten samochód..
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 407 ) Silnik Diesel-układ chlodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 407 »

Opinie o samochodach Peugeot 407 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 407 ) Silnik Diesel-układ chlodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


Peugeot5008

86 800

2021r.

125 000 km

małopolskie

Peugeot3008

83 900

2017r.

98 000 km

wielkopolskie

Peugeot5008

25 900

2010r.

217 000 km

lubelskie

PeugeotPartner

10 000

2007r.

235 000 km

lubelskie

Peugeot508

25 800

2013r.

220 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System