Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 508 ) Peugeot 508 błąd sterowania rozruchu i zatrzymania silnika.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tayson30

Czytelnik



Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gronowo Górne
Posiadane auto: Peugeot 508 1,6 ehdi. 2011 rok.Peugeot 407 2,0 hdi 2005 SW
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 28 Sty 2021, 13:55
Temat postu:

Peugeot 508 błąd sterowania rozruchu i zatrzymania silnika.


Witam.Mam problem mianowicie padły wycieraczki
Mimo to corka jeździla.jak nie padało sprawdziłem wszystkie bezpieczniki pod maska jak i w kabinie dojscie to tragedia trochę te kable musiałem po odginać żeby dojść do bezpieczników.Sprawdziłem wszystkie ok to czytałem silnik do wymiany.Ale teraz nie moge odpalic .Podłączyłem diaboxa i sprawdzilem pojawił sie błąd 1694 sterowany rozruch i zatrzymania silnika.Charakterystyka .Usterka linia sterowania rozrusznika miejscowy przerywany.Po za tym w B1805 usterka rozrusznika miejscowy obecny zwarcie do masy.Ten błąd po sprawdzeniu jeszcze raz bezpieczników i wizualnie kabli udało sie skasować.został ten 1694 i nie moge odpalić.System start stop.1,6 ehdi.112 km.Wersja SW.Sprawdzalem reaguje na przycisk test nie słychac przy tescie przekaznika którego w sumie nie wiem gdzie jest ale
Była totalna cisza.Rozrusznik sprawdzilem kable ok .Działa podlaczylem na krótko rusza i elektromagnes też.Cos musialem na mieszać przy tym sprawdzaniu i wyginaniu kabli.Prosze o pomoc jest jakieś awaryjne odpalenie auto.Akumulator ok naładowany 100%.Może ma jakies zabezpieczenie juz nie mam głowy.Bardzo proszę o pomoc.
Powrót do góry
Tayson30

Czytelnik



Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gronowo Górne
Posiadane auto: Peugeot 508 1,6 ehdi. 2011 rok.Peugeot 407 2,0 hdi 2005 SW
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 30 Sty 2021, 11:57
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) Peugeot 508 błąd sterowania rozruchu i zatrzymania silnika.


Panowie gdzie znajduje sie przekaznik rozrusznika.?Może ktos miał podobny problem. Co dziwne.odpalił pare razy po ladowaniu akumulatora i znow to samo.Podlaczylem drugi akumulator to samo .znów wyskoczył blad zwarcie do masy.Tylko za burczy .Wyciagnalem BSi.Sprawdzilem kable bepieczniki gniazda wydaje sie ok.sprawdzilem miernikiem.Rozebrałem nie widać nic niepokojacego.Zostaje chyba BSM,albo ten przekaźnik juz nie mam pomysłu.Ten przekaźnik mi chodzi po głowie ale nie wiem gdzie jest moze pod bsm tam gdzie przkaznik od swiec zarowych?.Czy awaria wycieraczki ma wplyw na odpalenie samochodu?.Jest podłaczona pod can.Choć odłaczylem je i bylo to samo..Rozrusznik nawet nie pyknie.W charakterystyce bledu powiazane bylo ostatnie napiecie zanotowane 0.013 v ???Bardzo proszę o wszelkie porady.Może ktos ma schemat instalacji rozrusznika lub podlaczenie mas w 508.Juz chce wszystko wyeliminować.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 508 »




 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne


Peugeot207

12 900

2009r.

211 028 km

śląskie

Peugeot301

29 900

2017r.

139 000 km

mazowieckie

Peugeot3008

25 990

2012r.

166 000 km

wielkopolskie

Peugeot508

38 900

2012r.

90 000 km

wielkopolskie

Peugeot308 SW

29 900

2014r.

192 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System