Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot 508 ) usterka układu wspomagania parkowania +serwis



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziubson10

Debiutant



Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): gliwice
Posiadane auto: peugeot 508sw 2.0blue hdi 2015
Piwa: 2/0
Wysłany: Sro 24 Lut 2021, 23:39
Temat postu:

usterka układu wspomagania parkowania +serwis


WITAM Wszystkich .pacjent 508sw bluehdi 2.0 usterka wspomagania parkowania taki bład wywala jak wrzucam wsteczny lub jak ruszam do przodu po podpieciu pod kompa nie wyswietla zadnego błedu wiec nawet nie wiem co jest do zrobienia
sprawdzalem wiązke miernikiem z tylu i jest ok czujniki nie wiem a centralka jest tez sprawna bo nic nie popalone na oko jest ok miał ktos juz podobny problem bo inni pisali ale u nich pokazywało bład i jaki czujnik do naprawy lub wiazka a u mnie nic ma ktos jakis pomysł czy zostaje serwis a dodam ze na wyswietlaczu moge wyłaczyc czujniki i wtedy nie wybija błedu Rolling Eyes Embarassed Crying or Very sad
Powrót do góry
Kiju

Debiutant



Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Peugeot 508 2,0 HDi HYbrid4 RXH
Piwa: 0/1
Wysłany: Pią 26 Lut 2021, 19:25
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) usterka układu wspomagania parkowania +serwis


Mam podobna sytuacje tylko ja mysle ze to zwiazane jest z wilgocia gdzies. Po deszczu czy roztapiajacym sie sniegu wlasnie tak sie dzieje ale jak przeschnie to samo sie naprawia i nie ma juz usterki. Zauwazylem wlasnie ze jak mokro na dworzu to sa takie problemy. Rozwiazania nie znalazlem.
Powrót do góry
dziubson10

Debiutant



Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): gliwice
Posiadane auto: peugeot 508sw 2.0blue hdi 2015
Piwa: 2/0
Wysłany: Pią 26 Lut 2021, 21:06
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) usterka układu wspomagania parkowania +serwis


No ok ale tak nie powinno byc najwyrazniej gdzies dostaje sie woda u mnie wiazki sa ok bo sprawdzAłem
ale cos robi zwarcie i dlatego wyskakuje bład na srode jestem umowiony z mechanikiem i bedziemy grzebac dalej bo u mnie juz ten bład zapala sie zawsze jak właczam bieg no chyba ze wyłacze na wyswietlaczu .PS. a u ciebie ustała usterka czy pojawia sie co jakis czas ?dam znac jak uda sie nam ogarnac ten mechanik to byly pracownik z citroena to moze da rade bo jak nie to tylko serwis a tam drogo jak cholera. Twisted Evil Twisted Evil Shocked Confused
Powrót do góry
dziubson10

Debiutant



Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): gliwice
Posiadane auto: peugeot 508sw 2.0blue hdi 2015
Piwa: 2/0
Wysłany: Czw 11 Mar 2021, 22:46
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) usterka układu wspomagania parkowania +serwis


witam usterka naprawiona pekniety był czujnik z przodu prawy zewnetrzny przez niego te broblemy wiazka i reszta ok pozdrawiam i do nastepnego oby bez awarii Cool Very Happy zamykam temat
Powrót do góry
dake

Dyskutant



Dołączył: 27 Gru 2017
Posty: 98
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: Peugeot 508 SW 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 3/2
Wysłany: Sob 20 Mar 2021, 16:32
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) usterka układu wspomagania parkowania +serwis


Co do wariującycj czujników po deszczu / śniegu itp generalnie gdy jest wilgotno na dworze....walczylem z tematem z 2 lata. Wymieniałem czujniki, wiązkę, zabeZpieczalem styki i wszystkie kostki....nic nie pomagało. Natomiast pewnego dnia na myjce chciałem zdrapac zaschniętego owada z czujnika i podczas tego wcisnąłem przypadkiem czujnik do środka zderzaka. Okazało się że było naderwane mocowanie czujnika do zderzaka i mała nieszczelność między nimi wystarczała aby wilgoć dostawała się tam gdzie nie powinna. Mocowanie naprawiłem - problem zniknął, buzia uśmiechnięta Smile Dodam że z zewnątrz patrząc na czujnik nie było widać żadnej szczeliny
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 20 Mar 2021, 16:32
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Konraadek

Czytelnik



Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Siedlce
Posiadane auto: 508 SW 1.6 HDI 120KM 2016
Piwa: 1/0
Wysłany: Sob 17 Lip 2021, 20:21
Temat postu:

Re: ( Peugeot 508 ) usterka układu wspomagania parkowania +serwis


dake napisał:
... mała nieszczelność między nimi wystarczała aby wilgoć dostawała się tam gdzie nie powinna ...

U siebie zauważyłem problem z układem parkowania w upalne dni, więc raczej wykluczam wilgoć, a raczej w drugim kierunku szukam problemu ... że pod wpływem wysokiej temperatury coś się rozpręża, jakieś mocowanie lub zwyczajnie czujnik 'się gotuje'. Ktoś miał podobny problem i się z nim uporał???
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Peugeot 508 »




 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot 508 ) Porady, problemy techniczne


Peugeot301

34 700

2018r.

79 000 km

mazowieckie

Peugeot508 SW

23 990

2012r.

248 000 km

wielkopolskie

Peugeot2008

86 900

2020r.

55 000 km

wielkopolskie

Peugeot308 SW

69 850

2019r.

94 800 km

wielkopolskie

Peugeot2008

54 900

2018r.

111 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System