Peugeot

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Peugeot ) Prośba o pomoc



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciepok77

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Citroen C4 GP, Peugeot 508 RXH
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 17 Maj 2022, 17:04
Temat postu:

Prośba o pomoc


Witam. Od dwóch dni posiadam Peugeota 508 RXH z 2013 roku. Czytając forum dowiedziałem się, że można zaktualizować soft w radiu i nawigacji, obecnie mam taki; RNEG2.75.C.5. Czy moglby mi ktoś dać namiary na nowszy soft do radia i nawigacji? Czy nowszy soft radia coś zmienia, wnosi?
Powrót do góry
Shooter

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 457
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: brak
Piwa: 92/5
Wysłany: Czw 19 Maj 2022, 00:33
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Prośba o pomoc


Jeżeli wszystko działa nie sprawiając kłopotów, możesz sam aktualizować mapy nawigacji to nie ma sensu aktualizacji softu. Zmiany w oprogramowaniu są raczej kosmetyczne.
Soft radia i nawigacji to jedna "paczka"... jeżeli chodzi o mapy, to znajdziesz w tym dziale.
Uprzedzę, że zmiana softu nie wprowadzi zmian w postaci pojawienia się AndroidAuto czy też CarPlay
_________________
Dobrego kierowcę poznaje tam, gdzie kończy się prosta.
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae
Powrót do góry
ciepok77

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Citroen C4 GP, Peugeot 508 RXH
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 19 Maj 2022, 11:03
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Prośba o pomoc


Witam. Jasne, nie spodziewam się nagle AndroidAuto Smile . Czy mógłbyś mi podesłać linka do najbardziej aktualnej mapy, ktora by pasowała do softu w moim radiu, boję się, żeby czegoś nie popsuć.
Powrót do góry
Shooter

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 457
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: brak
Piwa: 92/5
Wysłany: Czw 19 Maj 2022, 21:15
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Prośba o pomoc


Mapy nie są przypisane do softu, ale do rodzaju nawigacji.

Przy wgrywaniu zawsze coś może pójść coś "nie tak" więc wszystko robisz na własną odpowiedzialność.


Co do reszty np. klucza aktywacyjnego - wszystko jest w dziale CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery

Najnowsze mapy też są we wskazanym dziale

https://psa.download.navigation.com/automotive/PSA/RT6-SMEGx/M49RG20-Q0420-2001.ZIP
_________________
Dobrego kierowcę poznaje tam, gdzie kończy się prosta.
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae
Powrót do góry
ciepok77

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Citroen C4 GP, Peugeot 508 RXH
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 19 Maj 2022, 22:23
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Prośba o pomoc


Mapy z linka, który podałeś już znalazłem, bardziej mi chodzi o to, czy będą pasować do mojego samochodu i nawigacji w nim? Czy są to jakieś uniwersalne?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 19 Maj 2022, 22:23
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Shooter

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 457
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: brak
Piwa: 92/5
Wysłany: Pią 20 Maj 2022, 20:35
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Prośba o pomoc


ciepok77 napisał:
Mapy z linka, który podałeś już znalazłem, bardziej mi chodzi o to, czy będą pasować do mojego samochodu i nawigacji w nim? Czy są to jakieś uniwersalne?



Będą pasować

Mapy nie są uniwersalne.
_________________
Dobrego kierowcę poznaje tam, gdzie kończy się prosta.
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae
Powrót do góry
ciepok77

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Citroen C4 GP, Peugeot 508 RXH
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 20 Maj 2022, 22:45
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Prośba o pomoc


Jeszcze się kolego Ciebie zapytam, bo widzę, że jesteś bardzo obtrzaskany w temacie;
Napisałeś, że soft radia i mapy to ta sama paczka, czyli jak będę wgrywać mapy to zaktualizuje mi radio?
Chodzi mi o to, że strasznie denerwuje mnie kompas na ekranie, czy jest włączone radio, czy pokazane to autko z przepływem mocy, to zawsze jest obok kompas. Na Facebooku w grupie Peugeota 508 podpowiedziano mi, że jak mam włączony obraz z zagospodarowaniem mocy to wystarczy wcisnąć na chwilę dżojstik i powinno dać się to auto włączyć na caly ekran. U mnie to nie działa, wiec kolega z grupy co mi to doradzał powiedział, że muszę mieć stary soft radia.
Powrót do góry
Shooter

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 457
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: brak
Piwa: 92/5
Wysłany: Nie 22 Maj 2022, 18:53
Temat postu:

Re: ( Peugeot ) Prośba o pomoc


ciepok77 napisał:
Jeszcze się kolego Ciebie zapytam, bo widzę, że jesteś bardzo obtrzaskany w temacie;
Napisałeś, że soft radia i mapy to ta sama paczka, czyli jak będę wgrywać mapy to zaktualizuje mi radio?
Chodzi mi o to, że strasznie denerwuje mnie kompas na ekranie, czy jest włączone radio, czy pokazane to autko z przepływem mocy, to zawsze jest obok kompas. Na Facebooku w grupie Peugeota 508 podpowiedziano mi, że jak mam włączony obraz z zagospodarowaniem mocy to wystarczy wcisnąć na chwilę dżojstik i powinno dać się to auto włączyć na caly ekran. U mnie to nie działa, wiec kolega z grupy co mi to doradzał powiedział, że muszę mieć stary soft radia.


Poczytaj dokładnie mój post - nie piszę, że soft radia i mapy to ta sama paczka. Piszę o radiu i nawigacji.

Shooter napisał:

Soft radia i nawigacji to jedna "paczka"...


Osobiście w 3008 mam najnowszy soft i mam kompas. Jak Ci przeszkadza włacz mapę i problem zniknie. Jeżeli ktoś Ci doradził zmianę softu niech poda Ci linki z kolejnymi nowymi wersjami. Bo aktualizaując nie powinno się od razu wgrywać najnowszego, ale kolejno od posiadanej wersji oprogramowania do najnowszej.
Po zaktualizowaniu do najnowszej może wystąpić w radiu efekt echa podczas korzystania z usług BT ( strumieniowanie muzyki; użytkowanie zestawu głośnomówiącego). Tak więc rozważ wszystkie ZA i PRZECIW.
Sam "skopałem" sobie w ten sposób nawigację w Ds5 ... echo do tego stopnia mnie wnerwiło, że całkowicie przestałem użytkować BT w samochodzie.
___________________________________________________________________________________

To o czym pisze "ktoś" na FB może być efektem odblokowania Mira Scriptem dodaktowych ekranów dostępnych w komputerze. Poczytaj dokłądnie to forum albo dopytaj na FB.
Odblokowanie dodatkowych ekranów jest niezależne od posiadanej wersji softu czy też jego aktualizacji.
U mnie dodatkowo ciśnienie w oponach, temperatura oleju, temperatura płynu chłodniczego



_________________
Dobrego kierowcę poznaje tam, gdzie kończy się prosta.
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PEUGEOT Forum Strona Główna -> ( Peugeot ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Peugeot ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery

20) Antena »

Peugeot308 SW

53 500

2016r.

174 000 km

śląskie

Peugeot5008

32 700

2014r.

236 000 km

mazowieckie

Peugeot4007

29 900

2010r.

165 728 km

śląskie

Peugeot308 CC

25 800

2010r.

213 000 km

wielkopolskie

Peugeot3008

24 990

2011r.

219 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Peugeot 405 club   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System